ژوئن 14, 2024
هزینه های دندانپزشکی نجومی شد / 100 میلیون برای بازسازی دندان !

[ad_1]

گران بودن هزینه های دندانپزشکی، باعث شده تا میل و رغبت برای بازسازی دندان های خراب، در بین اقشار کم درآمد جامعه کم رنگ شود.

زیرا، هزینه های سنگین زندگی، – هزینه های دندانپزشکی نجومی شد / 100 میلیون برای بازسازی دندان ! گران بودن هزینه های دندانپزشکی، باعث شده تا میل و رغبت برای بازسازی دندان های خراب، در بین اقشار کم درآمد جامعه کم رنگ شود.

زیرا، هزینه های سنگین زندگی، آنها را مجاب می کند با دهان بدون دندان یا دندان های خراب، زندگی کنند و هزینه های دندانپزشکی را به زخم زندگی بزنند.

میزان خرابی دندان های ایرانی ها به قدری زیاد است که معمولا پوسیدگی دندان ها از همان دوران کودکی و حتی قبل از رفتن به مدرسه نیز نمایان است.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازمهر، آمارهای رسمی وزارت بهداشت نشان می دهد که اوضاع خرابی دندان های افراد جامعه به شدت نگران کننده است و لازم است تدابیری برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها اتخاذ شود.

  در طول چند دهه گذشته، بارها و به دفعات از زبان وزرای بهداشت شنیده ایم که یکی از اولویت های حوزه بهداشت، بحث پیشگیری است تا بیماری ایجاد نشود.

موضوع دندان های پوسیده نیز در همین مقوله می گنجد و همواره از مقامات ارشد این وزارتخانه شنیده ایم که برنامه های عریض و طویلی برای بهداشت دهان و دندان دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *