می 22, 2024
سقف تعهد خدمات دندانپزشکی بیمه تکمیلی فرهنگیان به 6 میلیون تومان رسید

[ad_1]

سال قبل سقف تعهد خدمات دندانپزشکی بیمه 3 میلیون و 500 بود و امسال به 6 میلیون تومان رسیده است که به نسبت سایر بیمه ها، – تعهد و پرداختی که بیمه دانا ارائه می کند، عدد خوبی است و شامل همه خدمات دندانپزشکی می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایلنا، تفاهمنامه بیمه تکمیلی فرهنگیان عصر امروز 30 خردادماه در وزارت آموزش و پرورش منعقد شد.

صادق ستاری فرد معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی آموزش و پرورش گفت: رضایت مندی شغلی معلمان و تامین زیرساخت معیشتی آن ها سرآغاز کیفیت بخشی به آموزش و پرورش است.

ستاری فرد ادامه داد: همراه با شرکت بیمه دانا و بر اساس ارزیابی ها و نظرسنجی هایی که از سال گذشته تا به حال انجام داده ایم خوشبختانه شاهد رضایت نسبی فرهنگیان از بیمه خود هستیم.

او افزود: 350 هزار نفر از همکاران در این نظرسنجی شرکت کردند و توقعات و مطالبات خود را بیان کردند و چشم انداز آینده هم برای بیمه این قشر ترسیم شد.

مبتنی بر این نظرسنجی هدف ما ارائه خدمات کیفی تر شد و قرار گذاشتیم شرایط رقابتی ایجاد شود تا شرکت بیمه ای را انتخاب کنیم که بهترین خدمات را ارائه بدهد تا بتوانیم از ظرفیت این شرکت برای تامین هزینه درمانی فرهنگیان استفاده کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *