فوریه 27, 2024
اهدای تجهیزات پزشکی تخصصی به درمانگاه هلال احمر پیشوا |

به همت خانواده خیّر، مرحومه عذرا فلاح پور، تجهیزات پزشکی تخصصی با ارزش افزون بر 11 میلیارد ریال تهیه و به درمانگاه هلال احمر شهرستان پیشوا اهدا شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا، آیین رونمایی از تجهیزات پزشکی وقف شده در درمانگاه هلال احمر شهرستان پیشوا طی مراسمی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و خانواده آن مرحومه برگزار شد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران اعلام کرد، این تجهیزات که توسط خانواده خیر مرحومه عذرا فلاح پور و در راستای نیات واقف تهیه شده، شامل دستگاه سونوگرافی، فیزیوتراپی و دستگاه های تخصصی دندانپزشکی به ارزشی افزون بر 11 میلیارد ریال است.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص گفت: جمعیت هلال احمر که در یکصدمین سالگرد تأسیس آن هستیم و با شعار 100 سال خدمت بی منت، در خدمت هموطنان هستیم، اولین نهاد خیریه است که نقش بین المللی هم دارد.

وی افزود: افتخار داریم که در یک نهاد مردمی و عام المنفعه خدمت می کنیم و پس از اوقاف و آستان قدس رضوی، سومین نهاد موقوفه دار کشور هستیم.

فتحی بیان کرد: در استان تهران نیز موقوفات متعددی با حمایت های خیرین در اختیار داریم که درآمد های حاصل از هر موقوفه را در راستای نیات واقف، هزینه خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *