ژوئن 14, 2024

[ad_1]

فاطمه شیخ علیزاده خبرنگار رکنا در پیگیری پرونده قاتل سریالی 7 شوهر در مازندران نوشت: کلثوم سال ۸۰ با مردی ازدواج کرده بود که اهل جویبار بود.

آن زمان کلثوم دو فرزند خردسال داشت که یکی از آنها کلاس اول و دیگری کلاس سوم بود.

شوهر کلثوم بی دلیل و ناگهانی با حال وخیم راهی بیمارستان می شود و بعد از چند روز مرخص شده و به خانه می آید.

دختر او و کلثوم پرستاری اش را می کردند تا اینکه یک روز که دختر مقتول برای کاری بیرون می رود، کلثوم شیون کرده و می گوید پدرتان تمام کرد.

فرزندان مقتول در همه این ۲۲ سال به موضوع مشکوک نبودند اما کلثوم اعتراف کرده و گفته به پدر آنها الکل صنعتی خورانده و به این ترتیب اولین قربانی اش را گرفته است.

این در حالی است که پسر کلثوم بعدا با دلایل نامعلومی جوان مرگ شد و تحقیقات در مورد این مورد نیز ادامه دارد.

در ادامه این گزارش گفتگوی خبرنگار ما را با خانواده ۲ مقتول بخوانید.

کلثوم صحنه جنایت را بازسازی کرد

یک ماه دیگر اولین سالگرد پدرشان را به سوگ می نشینند.اما سال قبل فکرش را هم نمی کردند چنین مصیبتی بر سرشان آوار شود.

عمر ازدواج این مرد به نام گنجعلی حمزه با یک هم خانه جنایتکار تنها 43 روز بود. حالا فرزندان او تقاضای قصاص قاتل پدرشان را دارند و صحبت از مردی می کنند دلال ازدواج بوده و در ازای دریافت 10 میلیون تومان کلثوم را به آنها معرفی کرده است.

حمزه

پسر مقتول در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: «من مغازه صافکاری دارم و یک روز یک آقایی که راننده مسافربر بود به مغازه من آمد و گفت اگر برای پدرمان زن بخواهیم می تواند خانمی را به ما معرفی کند. مادرم 7 ماهی بود که به رحمت خدا رفته بود و به او گفتم این خانم را معرفی کن تا او بشناسیم. گفت سن و سالش بالاست اما زن خوبی است.پدر من هم 84 ساله بود و بالاخره آنها با هم ازدواج کردند و در خانه پدرم در یکی از روستاهای ساری، زندگی شان را شروع کردند.»

خانواده حمزه چیز زیادی از زندگی گذشته کلثوم نمی دانستند:«می گفت که پسرش جوان مرگ شده است. وقتی علت را از او پرسیدیم گفت که با قایق کار می کرده و از روی قایق افتاده است.می گفت یک دختر هم دارد. بعد همان واسطه ازدواج به ما گفت که پدر فرزندانش فوت کرده و بعد از او یک بار دیگر هم ازدواج کرده که شوهر دومش هم فوت کرده است.اما غافل از اینکه تمام حرف های این زن فریب و کلک بود چون بعدا فهمیدیم که او بارها ازدواج کرده است.»

زندگی کلثوم در خانه روستایی آقای حمزه شروع شد:«برخورد این خانم با همسایه ها به حدی خوب بود و به حدی با همه خوش رفتاری می کرد که ما یک درصد احتمال نمی دادیم مرگ پدرمان به دست او رخ داده باشد.دقیقا 43 روز بعد از ازدواجش با پدرمان یک روز ساعت 6 صبح به من زنگ زد و گفت که پدرم بعد از نماز صبح فوت کرده است.می گفت حال پدرت بد شد و بعد تمام کرد.ما هم فکر می کردیم که پدرم به خاطر سن و سال بالایی که داشت سکته کرده و اصلا دنبال ماجرا را نگرفتیم.»

کلثوم مهریه اش را هم از فرزندان آقای حمزه گرفت:«این خانم 250 میلیون تومان بابت مهریه اش گرفت و قبل از آن هم پدرم مقداری النگوی طلا برایش خریده بود.بعد از اینکه به قتل پدرم اعتراف کرد،‌برای بازسازی صحنه جرم به خانه پدرم آمد و گفت نزدیک صبح حوله ای روی دهان پدرم گذاشته و او را خفه کرده است.»

دلال ازدواج کیست؟

اسماعیل بخشی نام یکی دیگر از قربانیان این پرونده است که سال ۹۵ با کلثوم ازدواج کرده بود.

بخشی

پسر مقتول به خبرنگار ما می گوید:” کلثوم تنها ۵۰  روز با پدرمان زندگی کرد.او را فردی که دلال ازدواج بود ما معرفی کرد.پدرم بازنشسته نکاچوب بود و برای فرار از تنهایی بعد از مرگ مادرم با او ازدواج کرد.پدرمان هیچ بیماری زمینه ای نداشت.برای همین بعد از مرگش به علت فوت او مشکوک شده و شکایت کردیم اما به ما گفتند برای روشن شدن علت دقیق مرگ باید نبش قبر  شود که ما راضی به این کار نشدیم.”

حالا بعد از ۷ سال راز جنایت فاش شده است :” زن جنایتکار گفته که به پدرم قرص قند داده سپس او را خفه کرده است.او روز سوم بعد از فوت پدرم یخچال و ماشین لباسشویی خانه پدرم به علاوه ۶ میلیون تومان پول نقد در ازای مهریه اش که ۱۲ سکه بود از ما گرفت.”

بنابراین گزارش رسیدگی به این پرونده در دستور کار قضایی تا روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا ادامه دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *