ژوئن 14, 2024
کاروان پزشکی همدلی به نجف آباد می آید | مدیر کاروان همدلی

[ad_1]

مدیر کاروان همدلی استان اصفهان گفت: تیم پزشکی کاروان همدلی جمعه این هفته برای خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر به نجف آباد می آید.

– ایسنا/اصفهان مدیر کاروان همدلی استان اصفهان گفت: تیم پزشکی کاروان همدلی جمعه این هفته برای خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر به نجف آباد می آید.

سید پیمان مسئله گو در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: کاروان همدلی یکی از تشکل های مردم نهاد برای خدمت رسانی به افراد آسیب پذیر جامعه است که به نیازهای درمانی مردم استان اصفهان می پردازد.

وی افزود: جمعه این هفته 26 خردادماه این کاروان به نجف آباد سفر می کند و در محل بهزیستی این شهرستان خدمات دندانپزشکی و بهداشتی و درمانی به مددجویان و گروه های تحت پوشش ارائه می دهد.

مدیر کاروان همدلی استان اصفهان ادامه داد: خدمات این کاروان متنوع بوده و سعی شده تا بر اساس نیاز و ارائه با کیفیت خدمات فعالیت کنند.

وی اعضای این تیم را بیش از 50 نفر اعلام کرد و گفت: علاوه بر نیروهای اداری، روابط عمومی و اجرایی گروه پزشکی و دندانپزشک همراه کاروان هستند که به صورت تخصصی فعالیت دارند.

به گفته مسئله گو، خدمات این افراد داوطلبانه بوده و در راستای محرومیت زدایی و گره گشایی از مشکلات جامعه انجام می شود و این چنین اقداماتی سلامت جامعه را ارتقا می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *