فوریه 26, 2024
پزشکان جهادگری که سلامتی را به محرومان هدیه می دهند | از

از سال گذشته اکیپ پزشکی «نورآوران سلامت غرب» در استان آذربایجان شرقی مستقر شده و غرب کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، – حوزه/ چشم پزشک خیّر تبریزی گفت: از سال گذشته اکیپ پزشکی نورآوران سلامت غرب در استان آذربایجان شرقی مستقر شده و غرب کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کرمانشاه و کردستان را تحت پوشش قرار داده است.

مؤسسه خیریه نورآوران حدود 20 سال پیش با هدف ارائه خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی رایگان برای کودکان زیر 14 سال در سراسر کشور تأسیس شده و به صورت خیریه در مناطق مختلف محروم ارائه خدمات کرده است.

این مؤسسه سال به سال گسترش پیدا کرده و به سه، چهار شعبه ارتقاء یافته که یکی از این شعب هم به همت دکتر بهنام غفارزاده، چشم پزشک خیر تبریزی در منطقه شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز تأسیس شده است.

مؤسسه خیریه پزشکی نورآوران سلامت غرب تبریز امسال اولین خدماتش را در منطقه محروم چاراویماق هشترود شروع کرد و دومین منطقه هم که اقدام به ارائه خدمات کرده، شهرستان گیوی خلخال در استان اردبیل بوده که از دهم اردیبهشت در آنجا مستقر شده است.

در اکیپ مذکور بیش از 100 نفر پرسنل شامل چشم پزشک، متخصص بیهوشی، اپتومتریست، دندانپزشک، کادر اتاق عمل، کادر بیهوشی و… به صورت مستمر جهت ارائه خدمات خیریه حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *