می 22, 2024
مشارکت 300 پزشک حاذق کشوری در طرح جهادی حمایت از محرومان |

[ad_1]

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: در آستانه کنگره سه هزار و 400 شهید استان اردبیل، 300 پزشک حاذق از استان های کشورمان در طرح جهادی حمایت از محرومان مشارکت می کنند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، رضوان باقلاچی ظهر پنجشنبه در همایش قرض نیکو در کمیته امداد استان اردبیل اظهار کرد: 300 پزشک حاذق در گروه دندانپزشکی و چشم پزشکی در آستانه برگزاری کنگره سه هزار و 400 شهید استان اردبیل حاضر می شوند تا در مناطق محروم به نیازمندان خدمات رایگانی را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: تأکید ما در برگزاری این کنگره رفع دغدغه های نیازمندان به نیت شهدا و انجام کارهای نیکی است تا شاهد رضایتمندی خانواده های ایثارگران و شهدا در سطح گسترده و عمومی باشیم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از فعالیت شایسته صندوق امداد ولایت در حمایت از محرومان قدردانی کرد و گفت: گره گشایی از نیازمندان اساس و محور فعالیت این صندوق است که امیدواریم به شکل گسترده زمینه و بستر مناسب در این بخش فراهم آید.

باقلاچی اعتماد مردم را به این صندوق بی نظیر و مثال زدنی توصیف کرد و افزود: انتظار می رود افراد متمول با سپرده گذاری در این صندوق به یاری محرومان شتافته و در امر نیک و پسندیده قرض الحسنه که پاداشی 18 برابری نسبت به سایر اعمال دارد، مشارکتی فعال داشته باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *