می 20, 2024
شهریه های صد میلیونی داروسازی و دندانپزشکی پردیس علوم پزشکی تهران

[ad_1]

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برای سال تحصیلی 1403-1402 از بین داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، – شرایط و نحوه پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری 1402 در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برای سال تحصیلی 1403-1402 از بین داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، در رشته های دکتری عمومی دندانپزشکی و داروسازی پردیس بین الملل دانشجو می پذیرد.

آن دسته از متقاضیانی که در کنکور سراسری پذیرفته شده اند و قصد انتخاب کد رشته مربوط به رشته های دکتری عمومی دندانپزشکی و داروسازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و نحوه پذیرش دانشجو به سایت معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی https://gsia.

tums.

ac.

ir/ مراجعه کنند.

دانشجو در تمام طول دوران تحصیل تابع آیین نامه های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مقررات آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

متقاضیان ورود به تحصیل در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *