می 24, 2024
سرشبکه اصلی پزشکان قلابی در زاهدان دستگیر شد | فرمانده انتظامی

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری دندان پزشک قلابی به همراه دو همدستش که بدون مدرک معتبر پزشکی در یکی از محلات حاشیه ای شهرستان زاهدان مطب درمانی دایر کرده بود خبر داد.

– از زاهدان، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: مأموران پلیس، با اشراف اطلاعاتی و فنی خود شخصی را که بدون داشتن مدرک پزشکی، در یکی از مناطق شهرستان زاهدان در امور دندانپزشکی مداخله می کرده را شناسایی و دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پس از حصول اطمینان از فعالیت غیر قانونی متهم، ماموران پلیس به محل مورد نظر اعزام و ضمن کشف اقلام پزشکی، متهم به همراه دو همدستش که از اتباع بیگانه بودند را دستگیر کردند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد این دندان پزشک قلابی در دو محل مختلف در سطح شهر زاهدان با انجام تبلیغات محلی در امور دندان پزشکی مداخله می کرده است.

دستگیری سارقان 20 میلیاردی طلا و جواهرات در عملیات ویژه کارآگاهان پلیسسردار جلیلیان در تشریح جزییات خبر دیگری اظهار داشت: در پی سرقت مقادیر قابل توجهی طلا و جواهرات از یک منزل مسکونی شهروندی در شهرستان ایرانشهر، از همان لحظات ابتدایی وقوع سرقت، تحقیقات میدانی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی جهت شناسایی و دستگیری سارق یا س

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *