می 23, 2024

[ad_1]

به گزارش رکنا؛ سرهنگ حسینعلی ابن علی در این باره گفت: در پی یک فقره درگیری یکی از اراذل و اوباش در محدوده دولت آباد و مجروح کردن سه نفر از شهروندان، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و تخصصی متهم در یکی از شهرستان های استان البرز شناسایی و پس از انجام هماهنگی های لازم عوامل عملیات آن پلیس به موقعیت اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ ابن علی با اشاره به اینکه متهم در ابتدا اتهامات خود را نپذیرفت سرانجام با مستندات و ادله موجود و همچنین کشف یک قبضه سلاح کلت کمری جنگی به همراه ۲ خشاب و ۲تیر جنگی در مخفیگاه وی به بزه ارتکابی اعتراف کرد، گفت: پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات متهم به مراجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره و خاطرنشان کرد: تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقرای نظم و امنیت در جامعه است.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری سارق دینام کولر های صنعتی کارگاه های محدوده حسن آباد فشافویه خبر داد و گفت: متهم به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *