ژوئن 14, 2024
تمدید ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی | مهلت ثبت نام و ویرایش

[ad_1]

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون دکتری تخصصی و و دکتری تخصصی پژوهشی_فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی تمدید شد.

– مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون دکتری تخصصی و و دکتری تخصصی پژوهشی_فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی تمدید شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مهلت مجدد ثبت نام در این آزمون از روز شنبه 18 شهریور ماه آغاز می شود و تا روز دوشنبه 20 شهریور ادامه دارد.

تقویم برگزاری آزمون های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیانگر این است که این آزمون در پنج شنبه 4 آبان ماه برگزار می شود.

براساس برنامه ریزی های انجام شده، داوطلبان از دوشنبه یکم آبان تا چهارشنبه سوم آبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

داوطلبان در انتخاب شهر محل آزمون در فرم ثبت نام نهایت دقت را داشته باشند چرا که شهر محل آزمون پس از ثبت نهایی به هیچ عنوان قابل تغییر نیست.

این دوره از آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی (Ph.

D) یا دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی برای اولین بار از پذیرش رشته های تخصصی داروسازی برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *