آوریل 23, 2024
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی باید در دستور کار دولت قرار گیرد

نماینده مردم قائمشهر در مجلس با اشاره به تصویب طرح ساماندهی نیروی انسانی در مجلس اجرای مصوبه را مطالبه مردم و مجلس دانست و تصریح کرد: – تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس سیاسی آریا ، کمال علی پورخنکداری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 16 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد شهدای عرصه خبر خطاب به رییس جمهور عنوان کرد: مجلس بارها و بارها تذکر داد و مصوب شد که ساماندهی نیروهای شرکتی در دولت انجام شد.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه ،جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس ادامه داد: این مطالبه به حق مجلس و مردم باید در دستور کار قرار گیرد.

وی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: در خصوص اختصاص بودجه مجزا برای دانشکده توانبخشی و دندانپزشکی شهرستان قائمشهر اقدامات لازم باید انجام شود، بزرگترین بیمارستان قائمشهر فاقد چنین امکاناتی بوده، در شرایطی که ساختمان این دانشکده تهیه شده نیاز است که به فوریت موضوع پیگیری شود.

علی پور در ادامه خطاب به سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که میزبان مسابقات باشگاه های آسیا است، مشکلاتش باید برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *