آوریل 13, 2024
بیماران خاص از خدمات رایگان دندانپزشکی گروه های جهادی نطنز برخوردار شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز با بیان اینکه 40 بیمار خاص از خدمات دندانپزشکی توسط گروه های جهادی نطنز برخوردار شدند، گفت: 10 دندانپزشک در گروه جهادی حضور دارند.

– – اخبار استانها – سرهنگ علیرضا شبانی زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، از ارائه خدمات دندانپزشکی به گروه های خاص توسط جهادگران، اظهار داشت: برای اولین بار خدمات رایگان دندانپزشکی ویژه معلولان ذهنی توسط گروه جهادی مرکز بسیج سازندگی ناحیه نطنز ارائه می شود.

وی گفت: این طرح که توسط مرکز بسیج سازندگی و بسیج صنعت سپاه ناحیه نطنز و با کمک پرسنل بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز، گروه جهادی بسیجیان حیدرکرار (ع)، اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز در حال اجرا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نطنز با بیان اینکه این طرح از ابتدای اردیبهشت ماه شروع شده و تا اواسط این ماه ادامه دارد، ابراز داشت: این خدمات در شرایط بیهوشی کامل زیر نظر تیم اتاق عمل و تیم دندانپزشکان جهادگر برای اولین بار است که به صورت جهادی در کشور اجرا می شود.

وی در بیان جزییات این طرح گفت: با اجرای این طرح تاکنون 40 بیمار توسط 10 پزشک مورد ویزیت قرار گرفتند و خدمات دندانپزشکی از جمله کشیدن جرم گیری ترمیم جراحی عصب کشی بیهوشی کامل استفاده کردند و تمامی افراد از معلولین ذهنی و حاد شهرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *