آوریل 22, 2024
ارائه خدمات رایگان دندان پزشکی به معتادان متجاهر سنندجی

رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: اردوی جهادی یک روزه در مرکز درمان و بازتوانی معتادان سنندجی برگزار و به 100 نفر از آنان خدمت رایگان ارائه شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، محمدرستگار خسروی پنجشنبه شب در جمع با خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، اردوی جهادی یک روزه در مرکز درمان و بازتوانی معتادان سنندجی برگزار شد.

وی افزود: در این اردوی جهادی گروهی متشکل از 10 نفر از متخصصان، دندانپزشکان و دانشجویان سال آخر رشته دندانپزشکی خدمات دندانپزشکی را شامل ترمیمی، جرمگیری، کشیدن دندان، فلوراید تراپی و آموزش بهداشت دهان و دندان به معتادان حاضر در این مرکز بازپروری ارائه کردند.

رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ارزش ریالی خدمات ارائه شده به افراد مورد اشاره بیش از 50 میلیون تومان برآورد شده است.

خسروی افزود: طبق برنامه انجام ویزیت و اقدامات درمانی اولیه و فوری و همچنین آموزش بهداشت دهان و دندان در قدم اول انجام می گیرد و در مرحله بعدی انجام خدمات تخصصی تر در کلینیک دانشکده دندانپزشکی به انجام می رسد.

وی خاطرنشان کرد: پزشکان و کارکنان شرکت کننده در این طرح و اردوی جهادی به صورت خیریه و رایگان در خدمت حاضران در این مرکز بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *