فوریه 26, 2024
ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی رایگان به کودکان کم برخوردار منطقه 19

شهردار منطقه 19 از ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی رایگان به کودکان کم برخوردار در محلات 13 گانه همزمان با زاد روز ابن سینا و گرامیداشت مقام پزشک خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا از تهران، تورج فرهادی در این خصوص اظهار کرد: بزرگداشت روز پزشک با هدف پاسداشت مقام و منزلت پزشکان،ترویج فرهنگ ارائه خدمات جهادی و تکریم پزشکان ایثارگر و داوطلب با شعار ایستاده ای تا امید بماند برگزار می شود.

وی با اشاره به فرهنگ ایثار و نوع دوستی پزشکان که در قالب دو تیم جهادی تخصصی به 200 شهروند در ناحیه 4 و نعمت آباد خدمت رسانی کردند گفت: در این هفته نیز خدمات دندانپزشکی ویژه کودکان کم برخوردار با مشارکت گروه جهادی نورآوران سلامت در محله عبدل آباد و خدمات سلامت در کوره پزخانه دولتخواه مستقر می شود.

ضمن اینکه خدمات رایگان پزشکی شامل تست قند و فشار خون، ویزیت و غربالگری شاخص توده بدنی در خانه های سلامت محلات این منطقه نیز ارائه می شود.

فرهادی بیان کرد: مسابقه ای با عنوان خاطرات من با پزشک محله ویژه کودکان در منطقه برگزار خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: استقرار میزهای خدمات سلامت و ارائه خدمات گسترده غربالگری در محلات برای افراد آسیب پذیر از جمله سالمندان و کودکان، ارائه خدمات رایگان ویزیت تخصصی پزشکی در درمانگاه منطقه با ارائه معرفی نامه، بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *