می 23, 2024

[ad_1]

چه کسی می گوید بزرگسالان نمی توانند با بریس دندان های صاف داشته باشند؟ بله، بسیاری فکر می کنند بریس ها برای کودکان و نوجوانان بهترین هستند، اما بزرگسالان نباید امید خود را از دست بدهند! دندان های صاف و لبخندهای جذاب فقط برای کودکان نیست. والدین نیز به آنها تمایل دارند. گرفتن دندان مصنوعی یک گزینه دیگر است در تکمیل لبخند شما در مواردی که درمان های ارتودنسی غیر قابل دسترس می شوند. با این حال، درمان ارتودنسی می تواند به اندازه این که چگونه تعریف می کند که چه معنایی پرهزینه است.

شما می توانید پوشش دندانی یا ارتودنسی را برای تهیه یا پوشاندن بریس ها، به ویژه بریس های بزرگسالان، دریافت کنید. با این حال، شما می توانید انتظار داشته باشید که دشوار است. با وجود این، بسیاری از برنامه ها به طور فزاینده ای شامل پوشش درمان ارتودنسی برای بزرگسالان می شود. اگر هرگز تحت پوشش بیمه ارتودنسی بزرگسالان قرار نگرفته اید، دست از کار نکشید. روش هایی برای کمک به شما برای پرداخت هزینه مراقبتی که نیاز دارید وجود دارد. اگر می خواهید دندان های سالمی داشته باشید، امروز می توانید با DDSS Sydney CBD تماس بگیرید.

طرح های بیمه ارتودنسی دندان

درمان ارتودنسیهدف پوشش ارتودنسی ایجاد لبخندی جذاب و بایت سالم با تغییر موقعیت دندان ها است. بریس ها اغلب مورد استفاده قرار می گیرند، با این حال، درمان های نوآورانه از جمله نگهدارنده ها و دهانی های پلاستیکی قابل جدا شدن ممکن است نیاز به آنها را برطرف کند. به عنوان مثال، شما می توانید با جراح گوش و حلق و بینی مشورت کنید برای مشکلات گوش، بینی و گلو، و می توانند تحت پوشش بیمه نامه پزشکی شما قرار گیرند. با این حال، پوشش دندانی یا ارتودنسی، به ویژه برای بزرگسالان می تواند معنای دیگری داشته باشد.

پوشش ارتودنسی: بیمه دندانپزشکی از کارفرما

بیمه دندانپزشکی اغلب در بسته سلامتی کارکنان گنجانده می شود که برنامه و میزان پوشش آن توسط شرکت تعیین می شود. روش‌های ارتودنسی تحت پوشش همه سیاست‌های دندانپزشکی نیستند، و اگر اینطور باشد، معمولاً برای کودکان تا 18 سال محدود می‌شود. نکته عالی این است که درمان ارتودنسی بزرگسالان به طور گسترده‌تری پوشش داده شده است.

این که آیا بیمه نامه دندانپزشکی شرکت شما پوشش دندان بزرگسالان یا طرح های بیمه دندانپزشکی را ارائه می دهد، بررسی کنید که آیا محدودیت های عمل یا دوره های نگهداری وجود دارد یا خیر. همچنین باید دریابید که آیا انواع خاصی از بریس ها تحت پوشش بیمه شما نیستند یا خیر و آیا باید به یک متخصص دندانپزشک یا متخصص ارتودنسی که بخشی از شبکه بیمه شما است مراجعه کنید.

بیمه دندان شخصی

اکنون بیمه نامه های دندانپزشکی فردی از تعداد فزاینده ای از شرکت های بیمه در دسترس است. اگر از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه در یک طرح پزشکی ثبت نام کنید، می توانید در طرح دندانپزشکی ثبت نام کنید. متأسفانه، بیمه ارتودنسی در همه این پوشش ها یا بیمه نامه های خصوصی در دسترس نیست و حتی تعداد انگشت شماری برای افراد مسن تر این کار را انجام می دهند.

طرح های تخفیف

طرح های پس انداز دندانپزشکی بیمه دندانپزشکی نامیده نمی شوند، اما به شما امکان می دهند خدمات دندانپزشکی با هزینه کمتری دریافت کنید. اینها ابتکارات به طور فزاینده ای محبوب هستند در نتیجه صرفه جویی زیادی که توسط دندانپزشکان خدمات ارائه می شود و اکثر آنها هزینه های جراحی اصلاحی بزرگسالان و عمل های زیبایی را کاهش می دهند.

اگر در حال حاضر از پوشش دندانپزشکی برخوردار هستید اما برای ارتودنسی پشتیبانی بیمه ای ندارید، یا اگر پرداخت سالانه یا مادام العمر طرح شما به پایان رسیده است، طرح های تخفیف گزینه مناسبی هستند.

پیشنهادات صرفه جویی در هزینه برای دریافت بیمه دندانپزشکی:

پوشش بیمه دندانپزشکی خود را روشن کنید.

اگر قبل از ثبت نام در طرح بیمه دندانپزشکی درمان ارتودنسی را شروع کنید، ممکن است درمان شما تحت پوشش قرار نگیرد. قبل از اینکه شروع کنی کار با متخصص ارتودنسی، حتما بیمه دندانپزشکی داشته باشید.

ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که این طرح پوشش می دهد.

هنگام تنظیم قرار ملاقات (برای تعیین وقت به این لینک بروید، مطمئن شوید که آیا بیمه شما پذیرفته شده است یا خیر و اینکه دقیقاً متوجه شده اید که چه چیزی تحت پوشش قرار می گیرد و هزینه آن چقدر است. این تضمین می کند که تخفیف هایی را که طرح دندانپزشکی شما وعده داده است دریافت خواهید کرد.

انتخاب طرح بیمه دندانپزشکی مناسب

هنگام انتخاب بیمه دندانپزشکی که ارتودنسی را پوشش می دهد، گزینه های جایگزین خود را با دقت مقایسه کنید و به دنبال بهترین برنامه برای خود و بودجه خود باشید. محدودیت‌های طرح، دوره‌های انتظار، هزینه‌های سالانه، تخفیف‌ها و پرداخت‌های مشترک، همگی می‌توانند در بین طرح‌های دندانپزشکی به طور قابل توجهی متفاوت باشند.

نگهداری ارتودنسیهمچنین، از آنجایی که بسیاری از این طرح ها نیاز به مراجعه به یک دندانپزشک شریک دارند، مطمئن شوید که دندانپزشکان در منطقه شما وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند. وقتی راهبردی را پیدا کردید که برای شما کارآمد است، از اینکه از متخصص دندانپزشک یا متخصص ارتودنسی مورد اعتماد خود بپرسید که آیا آنها مایل به مشارکت هستند یا خیر، نترسید. به کلینیک Beyond Dental Care واقع در برپنگاری بروید برای اطلاعات بیشتر.

ممکن است برای یافتن پوشش دندانی برای تهیه و استفاده از بریس های بزرگسالان نیاز به کار باشد. با این حال، امروزه برنامه‌های تخفیف‌خورده‌تر و شبکه‌های دندانپزشکی گسترده‌تر در حال ظهور هستند، بنابراین ممکن است دندان‌های صاف‌تر و سالم‌تر و لبخندی زیبا بدون صرف هزینه‌های گزاف داشته باشید.

منابع:

نحوه یافتن بیمه دندانپزشکی که بریس های بزرگسالان را پوشش می دهد.

https://www.colgate.com/en-us/oral-health/adult-oral-care/how-to-find-dental-insurance-that-covers-braces-for-adults

بیمه ارتودنسی و دندانپزشکی.

https://www.humana.com/dental-insurance/orthodontic-insurance

آیا بیمه دندانپزشکی بریس های بزرگسالان را پوشش می دهد؟

https://www.guardiandirect.com/dental-insurance/does-dental-cover-braces-adults


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *