آوریل 23, 2024
6 اردوی جهادی پزشکی در استان بوشهر برگزار شد | رییس دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره به برپایی 6 اردوی جهادی شهدای این دانشگاه با همکاری بسیج جامعه پزشکی از ابتدای سال تاکنون گفت: پنج هزار نفر در این اردوها ویزیت رایگان شدند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، دکتر حسن ملکی زاده صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ششمین اردوی جهادی شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بندر امام حسن (ع) شهرستان دیلم با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در این اردوی جهادی 2 روزه متخصصان اطفال، چشم، داخلی، زنان، ارتوپدی، دندانپزشکی و کارشناسان تغذیه و سلامت روان خدمات رایگان ارائه شد.

وی بابیان اینکه در روز اول این اردو نزدیک به 600 نفر ویزیت انجام شد، تصریح کرد: تلاش ما این بود بیشتر افراد تحت نظر سازمان های حمایتی ازجمله بهزیستی و کمیته امداد از خدمات رایگان پزشکی بهره مند شوند هرچند سایر افراد نیز این خدمات را دریافت کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: بیمارانی که نیاز به اقدامات تخصصی یا عمل جراحی داشته باشند در سطح و مرکز استان، ارجاع داده و انجام خواهد شد.

دکتر ملکی زاده اظهار داشت: برپایی اردوهای جهادی به این منظور است که جامعه پزشکی بتواند همانند سایر اقشار جامعه دین خود را به مردم ادا کند و درجاهایی که سطح دسترسی به مراکز بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *