می 23, 2024
4 روز ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس

[ad_1]

45 دندانپزشک جهادگر در سی و یکمین اردوی جهادی قرارگاه مردم در بیمارستان صحرایی واقع در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس از 11 خرداد به مدت 4 روز مستقر شدند و بصورت رایگان به مردم خدمت خواهند کرد.

– ایسنا/هرمزگان 45 دندانپزشک جهادگر در سی و یکمین اردوی جهادی “قرارگاه مردم”در بیمارستان صحرایی واقع در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس از 11 خرداد به مدت 4 روز مستقر شدند و بصورت رایگان به مردم خدمت خواهند کرد.

با هدف محرومیت زدایی و ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم مناطق کم برخوردار هرمزگان پس از استقرار و نصب تجهیزات گروه جهادی دندانپزشکی قرارگاه مردم در بندرعباس، بشاگرد ومیناب بیش از 88 دندانپزشک دستیار و عوامل اجرایی پای کار آمدند.

این قرارگاه به دستور دوستی استاندار هرمزگان و با همراهی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، کمیته امداد و تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه 1401 شروع به کار کرد و بیش از 130 هزار مورد خدمات دندان پزشکی به محرومین منطقه ارائه شد.

دکتر غلامعلی جاودان رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این خصوص گفت: حرکتها و اردوهای جهادی در بحث بهداشت و درمان یکی از کارهای خوبی است که در حال انجام است و تا به امروزه در این دولت 33 اردوی جهادی در شهرستان های مختلف مانند میناب، بشاگرد، ابوموسی و.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *