می 20, 2024

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، سیدرحمان موسوی نایب رئیس هیئت مدیره دارلایتام و خیریه آیت الله قائمی ره در گفت و گو با رکنا با بیان اینکه یتیم ‌نوازی یک سنت حسنه و از تأکیدات پیامبر اسلام(ص) است، اظهار کرد: ۶۵ نفر از ایتام و خانواده های آنها به اردوی سه روزه در اصفهان به منظور ارائه خدمات اجتماعی رایگان در زمینه ؛ دندانپزشکی، مشاوره ای، بهداشتی  و فرهنگی  اعزام گردیدند.

نایب رئیس بنیاد دارلایتام و خیریه آیت قائمی(ره)گفت: این اردوی سه روزه که در قالب دو گروه ۳۲نفری جمعاً۶۵ نفر با دو دستگاه اتوبوس وی آی پی به اردوگاه گردشگری شیخ بهایی اصفهان اعزام گردیدن،  شامل برنامه های متنوع تفریحی، بهداشتی ودرمانی جهت تقویت روحیه ایتام بی سرپرست و خانواده های آنان بوده است.

وی تصریح کرد: این اردو سه روزه با کمک  حامیان وخیرین ایتام شهرستان اصفهان و با برنامه ریزی و تلاش  هیئت امنا وهییت مدیره بنیادخیریه و دارالایتام آیت ا…قائمی ره آبادان با بهترین امکانات سرویس دهی جهت ایتام وخانواده های نیازمند برگزار شد. که هزینه این اردوی درمانی و تفریحی جمعاً ۲۵۰ میلیون تومان بوده که تمامی آن را حامیان مورد نظر عهده دار شده اند.

وی خاطرنشان کرد که طی برنامه ریزی که صورت گرفته، انشاالله سفرهای مشابه در آینده نزدیک تا قبل از بازشدن مدارس ازجمله اردوی پنج روزه مشهد مقدس نیز در دستور کار قرار دارد. که امیدواریم  خیرین بزرگوار درپناه ایزد منان همچون گذشته باحمایت های خوددست یاری دراز کرده و دل این قشر نیازمند جامعه را شاد کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *