می 23, 2024
کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی نیکشهر به زمین زده شد

[ad_1]

معاون حقوقی مجلس و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: درمانگاه نیکشهر در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و 3000 متر زیربنادر دو طبقه ساخته خواهد شد و خدمات این درمانگاه برای افراد تحت پوشش تامین اجتماعی کاملا رایگان است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از زاهدان، محمد ابراهیم جواهری در آیین کلنگ زنی درمانگاه نیکشهر گفت:  سازمان تامین اجتماعی یک نهاد اجتماعی است که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد.

معاون حقوقی مجلس و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: درمانگاه تامین اجتماعی نیکشهر در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و 3000 متر زیر بنا  در دو طبقه  و با اعتبار پیش بینی شده 45 میلیار تومان ساخته خواهد شد و به حدود 30 هزار نفر از بیمه شده گان شهرستان نیکشهر و شهرستان های همجوار  خدمات رسانی خواهد کرد.

  وی افزود: در این درمانگاه خدمات پزشک، ماما، دندانپزشکی و دارو برای بیمه شده گان تامین اجتماعی کاملا رایگان خواهد بود.

نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت:  با کلنگ زنی 3 درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های راسک ، نیکشهر و کنارک برگ زرینی از خدمات حوزه درمان در جنوب سیستان و بلوچستان رقم خورد  و جمعیتی بالغ بر 90 هزار نفر از این خدمات در کمترین فاصله از محل سکونت خود بهره مند خواهند شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *