دسامبر 5, 2023
پلمب یک واحد دندانسازی غیر مجاز در همدان | کارشناس مسئول

کارشناس مسئول رسیدگی به شکایات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از شناسایی و پلمب یک واحد دندانسازی غیرمجاز در شهرستان همدان خبر داد.

– علی اکبر شاهمرادی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: به منظور صیانت از سلامت مردم و جلوگیری از فعالیت افراد فاقد صلاحیت علمی و حرفه ای در حوزه درمان یک واحد ارائه خدمات دندانسازی و دندانپزشکی غیر مجاز توسط واحد حقوقی معاونت درمان و پلیس نظارت بر اماکن عمومی شناسایی و پلمب شد.

وی بیان کرد: از آن جا که فردی فاقد صلاحیت و بدون مجوز از دانشگاه علوم پزشکی و در فضایی کاملا غیربهداشتی اقدام به انجام خدمات دندانسازی و دندانپزشکی کرده بود این واحد را تعطیل کردیم.

کارشناس مسئول رسیدگی به شکایات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از مردم خواست فریب تبلیغات غیرواقعی و ترفندهای هنجارشکنانه افراد سودجو را نخورند و برای انجام خدمات دندانپزشکی و دندانسازی در موسسات و مراکز پزشکی داری مجوز از دانشگاه علوم پزشکی اقدام به دریافت خدمات کنند.

وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مراکز غیر مجاز در حوزه بهداشت و درمان، موضوع را از طریق سامانه مرکز ملی پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت 190 به صورت شبانه روزی گزارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *