فوریه 21, 2024
نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور ساخته می شود | آیین کلنگ

آیین کلنگ زنی نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور در شهرری برگزار شد .

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا، دکتر عبدالرضا پازوکی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در آیین کلنگ زنی نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور گفت: امکان ساخت این بیمارستان در منطقه 22 تهران در حاشیه دریاچه چیتگر نیز وجود داشت اما بنا بر رسالت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران تصمیم گرفته شد تا در جنوب تهران و در شهرری ساخته شود.

دکتر پازوکی با بیان اینکه همه دانشکده های دندانپزشکی در مناطق بالای تهران قرار دارند، افزود: ساخت نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور در شهرری یک اقدام جهادی برای پاسخگویی به نیاز مردم جنوب شهر پایتخت است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت : هنوز بودجه ای برای این طرح از دولت گرفته نشده است اما ما خود را موظف به اتمام آن در بازه زمانی دو سال و نیم آینده می دانیم.

دکتر پازوکی افزود : هم اکنون 135 طرح نیمه تمام در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که تمامی آنها در اولویت هستند اما با این وجود ساخت بیمارستان دندانپزشکی را به دلیل اهمیت بهداشت و سلامت دهان و دندان و نیاز مبرم اهالی شهرری شروع می کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه برای اتمام این طرح حمایت دولت، مجلس و همچنین خیرین سلامت نیاز است، افزود: خدمات دندانپزشکی با وجود گران بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *