ژوئن 14, 2024

[ad_1]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بهترین متخصص ارتودنسی تهران کیست یا دکتر ارتودنسی خوب در تهران کجا بروم؟ این‌ها سوالاتی است که هرکسی در ابتدای مسیر ارتودنسی برای خود یا فرزندش می‌پرسد و می‌خواهد که این کار را به بهترین متخصص بسپارد تا راضی‌کننده‌ترین نتیجه را به دست آورد.

در این مقاله می‌خواهیم تعدادی از بهترین متخصصان ارتودنسی در محله‌های مختلف تهران را به شما معرفی کنیم تا در هر منطقه‌ای که زندگی می‌کنید، بتوانید با خیال راحت این فرایند درمان را پشت سر بگذارید.

ویژگی‌های دکتر ارتودنسی خوب در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین متخصص ارتودنسی را در شهر تهران پیدا کنید، باید بدانید که یک دکتر ارتودنسی خوب چه ویژگی‌هایی دارد. مهم‌ترین مشخصات یک متخصص خوب در زمینه ارتودنسی دندان کودکان و بزرگسالان عبارتند از:

داشتن سابقه کاری زیاد در این حیطه

داشتن مدارک علمی معتبر ای مجامع علمی‌ داخلی و خارجی

رضایت داشتن مراجعان و بیماران قبلی

انجام معاینات تخصصی قبل، حین و بعد از درمان

تسلط به انواع روش‌های درمانی ارتودنسی

استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین برای درمان دندان‌های نامرتب

ارائه خدمات باکیفیت با قیمت مناسب

بهترین متخصصان ارتودنسی در مناطق مختلف تهران

یکی از مواردی که باید در زمان انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران در نظر داشته باشید، این است که به محل زندگی شما نزدیک باشد؛ زیرا شما مدت زیادی درگیر این فرایند درمانی خواهید بود و باید بارها به مطب پزشک مراجعه کنید. بنابراین طولانی بودن مسیر رفت و آمد می‌تواند برای شما خسته‌کننده باشد. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین متخصصان در زمینه ارتودنسی دندان کودکان و بزرگسالان در محله‌های مختلف تهران می‌پردازیم.

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران

شرق تهران یکی از مناطق پرجمعیت در این شهر است که محله‌هایی مانند نارمک و تهرانپارس را در بر می‌گیرد. دکتر سعید قریشی در لیست بهترین دکتر ارتودنسی تهرانپارس قرار گرفته است؛ زیرا مدرک فلوشیپ خود را از کانادا دریافت کرده و به انواع روش‌های ارتودنسی تسلط دارد. علاوه بر این، دکتر قریشی ارتودنسی کودکان را هم به طور تخصصی انجام می‌دهد و بهترین انتخاب برای فرزند شما است. اما اگر به دنبال متخصص ارتودنسی شرق تهران در محله نارمک می‌گردید، پیشنهاد ما به شما دکتر فرهاد صدرالدینی است که سابقه زیادی در زمینه انواع روش‌های ارتودنسی داشته و از روش‌های مدرن برای رفع مشکل شما استفاده می‌کند.

از دیگر پزشکان بسیارباتجربه در زمینه روش‌های مختلف ارتودنسی بزرگسالان و کودکان هم می‌توان به دکتر علیرضا خدیوی اشاره کرد که با قیمت مناسبی خدمات خود را به بیماران ساکن در شرق تهران ارائه می‌دهد. همچنین برخوردی بسیار حرفه‌ای داشته و از تجهیزات مدرن دندانپزشکی برای حل مشکلات مختلف استفاده می‌کند.

لیست برخی از متخصصان ارتودنسی مناطق شرق تهران:

دکتر سعید قریشی: فلکه دوم تهران پارس، فرجام، پ ۸۹، ساختمان آریانا، طبقه پنجم

دکتر محمدعلی مناقب: خیابان پیروزی، بیمارستان فجر

دکتر محمد رضا جهانبخشی: خیابان پیروزی، بین مقداد و کریمشاهیان، روبروی متروی نیروهوایی، جنب پمپ بنزین مقداد، پلاک ۱۶۸

دکتر فرهاد صدرالدینی: نارمک، خیابان سمنگان، پلاک ۱۲۰

دکتر علیرضا خدیوی: فلکه دوم تهران پارس، فرجام، پ ۸۹، ساختمان آریانا، طبقه پنجم

بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران

غرب تهران هم محله‌های معروفی مانند سعادت آباد، صادقیه و شهرک غرب را در خود جای داده است که بیشتر افراد آن بومی هستند. به همین دلیل ترجیح می‌دهند به سراغ دکتری بروند که بومی و به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران بوده و در عین حال در زمینه ارتودنسی دندان هم تجربه زیادی داشته باشد. در ادامه به معرفی برخی از متخصصان ارتودنسی در مناطق مهم غرب تهران می‌پردازیم.

معرفی متخصص های ارتودنسی با تجربه در مناطق مختلف تهران

متخصص ارتودنسی در سعادت آباد

اگر به دنبال متخصص ارتودنسی سعادت آباد برای خود یا فرزندتان هستید، پیشنهاد ما به شما دکتر فرزاد یحیی پور، احسان مهریزی و سمیه مهرابی است که در این زمینه خدمات تخصصی را ارائه می‌دهند. همچنین دکتر سعید قریشی که در قسمت قبلی معرفی کردیم هم مطب کاملاً مجهزی را در سعادت آباد دایر کرده‌اند و در برخی از کلینیک‌های این محله هم خدمات خود را ارائه می‌دهند.

دکتر ارتودنسی در صادقیه

اگر هم مسیر شما به صادقیه نزدیکتر است و به دنبال دکتر ارتودنسی صادقیه هستید، می‌توانید به پزشکانی مانند دکتر حامد بلیغ، شراره باطبی، مهدی زالفیان و … مراجعه کنید که در فلکه اول و دوم صادقیه مطب دارند یا اینکه در کلینیک‌های معتبر خدمات خود را ارائه می‌دهند.

متخصص ارتودنسی شهرک غرب تهران

در محله شهرک غرب تهران هم تعداد زیادی کلینیک دندانپزشکی و متخصصان ارتودنسی وجود دارند که می‌توانند این خدمات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به شما ارائه دهند. بنابراین اگر در این محدوده زندگی می‌کنید، نیازی نیست که از بابت پیدا کردن یک متخصص ارتودنسی همه فن حریف نگران باشید. برای مثال می‌توانید به مطب دکتر حامد بصیرزاده یا دکتر طبرستانی مراجعه کرده و خدمات موردنیاز خود را دریافت کنید.

برخی از متخصصان ارتودنسی غرب تهران با آدرس:

دکتر مهدی فهیمی هنزائی: میدان صادقیه، خیابان ستارخان، قبل از پل یادگار امام (بازارچه سنتی ستارخان)، جنب فرش شاهکار مشهد، پلاک ٣

دکتر سعید قریشی: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱

دکتر توحید طبرستانی: شهرک غرب، بلوار دادمان، بلوار درختی، انتهای کوچه رضایی، پلاک ۱۰۶

دکتر سمیه مهرابی: سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – کوچه ۹ – پلاک ۲۴ – طبقه ۱

دکتر محسن مرآتی: شهران، فلکه دوم، ابتدای کوچه پالیک

دکتر ارتودنسی در جنوب تهران

بیشتر افرادی که در جنوب تهران زندگی می‌کنند، به دنبال یک متخصص ارتودنسی هستند که خدمات موردنظرشان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد. به همین دلیل است که تعداد کلینیک‌های دندانپزشکی در این منطقه بیشتر از تعداد مطب‌ها است و بیشتر افراد برای ارتودنسی دندان خود یا کودکشان به این مراکز مراجعه می‌کنند. با این حال تعداد زیادی از پزشکان در جنوب تهران هستند که با قیمت مناسبی ارتودنسی را انجام می‌دهند. برای مثال شما می‌توانید به مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر علی اقتصادی مراجعه کنید که به صورت اقساطی امکان پرداخت هزینه را برای شما فراهم کرده است. همچنین کلینیک دندانپزشکی دکتر بلادی هم در شهر ری یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات حوزه ارتودنسی دندان است.

بهترین دکتر ارتودنسی در شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران هستید و به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی در این مناطق می‌گردید، باید بدانید که متخصصان زیادی در شمال تهران خدمات ارتودنسی را در مطب یا کلینیک ارائه می‌دهند. برای مثال دکتر بهمن پوراقدم، دکتر درویش پور و دکتر آخوندی از متخصصان ارتودنسی در شمال تهران هستند. همچنین دکتر علیرضا خدیوی هم که در زمینه ارتودنسی کودکان و بزرگسالان تجربه دارد، در میرداماد مطب داشته و شما می‌توانید با گرفتن وقت قبلی، برای معالجه یا درمان به مطب ایشان مراجعه کنید.

سخن پایانی

از آنجا که ارتودنسی یک فرایند درمانی بسیار طولانی است و تاثیر زیادی در زیبایی چهره و کارایی دندان‌های فرد دارد، پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی اهمیت زیادی دارد. در این مقاله به معرفی بهترین دکتر ارتودنسی در مناطق مختلف تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب پرداختیم تا شما در هر جایی که زندگی می‌کنید، بتوانید با بهترین متخصصان ارتباط بگیرید. متخصصانی که در این مقاله معرفی کردیم، هم در جاهای مختلف شهر مطب دارند و هم اینکه در کلینیک‌های معتبر، خدمات ارتودنسی را به شما ارائه می‌دهند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *