می 20, 2024
دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

[ad_1]

معرفی بهترین دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

یکی از مهم ترین اجزائی که در زندگی انسان اهمیت بسیاری دارد، دندان است. همه ما برای تغذیه مناسب و درست، ظاهر مرتب و برای اعتماد به نفس خودمان، حفظ ساختار فک و صورت و حتی شاید برایتان جالب باشد که بدانید، برای تلفظ و گفتار درست کلمات به دندان هایی سالم نیاز داریم. حال بعضی افراد برای سالم نگه داشتن دندان های خود بهداشت دهان و دندان را رعایت می کنند (در کنار مسواک زدن، نخ دندان نیز استفاده می کنند.)، رژیم غذایی سالمی را پیش می گیرند، مرتب به دندانپزشکی مراجعه می کنند، اما با این حال گاهی دندان های آن ها دچار خرابی می شود و نیاز به دندانپزشک و ترمیم دندان های خود دارند.

 دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

حال در این جا نه تنها دغدغه افراد دندانی سالم است، بلکه پرداخت هزینه های دندانپزشکی و ترمیم دندان نیز مسئله ای دشوار خواهد بود. برای پرداخت هزینه های ترمیم دهان و دندان چه کنیم؟ خوشبختانه امروزه با وجود اقساطی شدن دندانپزشکی بسیاری از این دغدغه ها در اقسام نقاط کشور از جمله شرق تهران حل شده است. دندانپزشکی اقساطی در شرق تهران عرشیان کلینیک با رفع تمامی دغدغه ها درباره هزینه های دهان و دندان، این اطمینان را به افراد می دهد که بدون نگرانی دست به ترمیم دندان های خود بزنند.

چه مواردی در دندانپزشکی اقساطی است؟

به بررسی مواردی که در دندانپزشکی قسطی در شرق تهران اقساطی می باشد، می پردازیم.

۱- کامپوزیت قسطی

کامپوزیت دندان یک نوع ماده است که برای ترمیم و بازسازی دندان‌ ها استفاده می‌ شود. این ماده از ترکیبی از رزین‌ های پلیمری و مواد خاصی مانند سیلیکات‌ ها و ذرات گلاس فایبر تشکیل شده است. استفاده از کامپوزیت دندان برای ترمیمات دندانی از جایگزینی مناسب برای جنس طبیعی دندان‌ ها محسوب می‌ شود و این اهمیت کامپوزیت کردن دندان را نشان می دهد. به طور کل کامپوزیت دارای مزایا و اهمیت زیادی است:

 • ظاهر طبیعی: کامپوزیت دندان رنگی شبیه به رنگ دندان‌ های طبیعی دارد و می‌ توان آن را به گونه‌ ای تطابق داد که به طراحی طبیعی دندان‌ ها بسیار نزدیک باشد. این ویژگی باعث می‌ شود ترمیمات دندانی با استفاده از کامپوزیت به طرز چشمگیری غیر قابل تشخیص باشد و ظاهری طبیعی و زیبا داشته باشد. این یکی از دلیل های محبوبیت کامپوزیت در ترمیم دندان ها می باشد. دندانپزشکی قسطی در شرق تهران عرشیان کلینیک به خاطر وجود اهمیت کامپوزیت و محبوبیت آن، با وجود کامپوزیت اقساط افراد می توانند با پرداخت اقساط کامپوزیت، نگران ترمیم و هزینه های آن نباشند.
 • حفظ سلامت دندان: ترمیمات کامپوزیتی دندان به نسبت ترمیمات فلزی کمتر از دندان سالم را حذف می‌ کند. این به معنی است که به دندان کمترین آسیب را وارد می‌ کند و نیاز به خالی کردن زیاد نیست.
 • ماندگاری بالا: کامپوزیت دندان ماندگاری طولانی مدتی دارد و تا سال ها به خوبی عمل می‌ کند. البته ماندگاری نهایی بستگی به مراقبت‌ های بعد از ترمیم و سلامت عمومی دهان دارد که اشخاص باید رعایت کنند.

یکی از بهترین ویژگی های عرشیان کلینیک که در بررسی آن متوجه شده ایم، اهمیت به سلامت دندان و دهان افراد است و به همین دلیل خیلی از موارد در این دندانپزشکی قابل اقساطی شدن هستند. کامپوزیت اقساطی این امکان را به افراد می دهد که بتوانند دندان های خود را با وجود سطحی بودن آسیب ها، ترمیم کنند و در صورتی که هزینه های ترمیم برای آن ها سنگین بود این هزینه ها را قسطی پرداخت کنند.

دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

چرا از کامپوزیت قسطی بهره ببریم؟

استفاده از کامپوزیت دندان با قسط و پرداخت اقساطی می‌ تواند برای برخی افرادی که توان مالی نقدی لازم برای انجام این روش را ندارند، مزیت‌ هایی داشته باشد. در زیر به برخی از ویژگی‌ ها و مزایا اقساطی کامپوزیت دندان اشاره می‌ کنیم:

 • دسترسی آسان‌ تر: با امکان پرداخت اقساطی، افرادی که توان مالی ندارند، می‌ توانند به راحتی به این خدمات دسترسی پیدا کنند و بهبود ظاهر دندان‌ های خود را تجربه کنند.
 • تسهیل در بودجه‌ بندی: اقساطی کامپوزیت دندان به شما اجازه می‌ دهد هزینه را به طور متعارف و مداوم پرداخت کنید و بودجه خود را برای سایر نیازها نیز مدیریت کنید.
 • عدم نیاز به پرداخت نقدی هنگفت: انجام کامپوزیت دندان با قسط به شما امکان می‌ دهد از خرج نقدی بزرگ برای ترمیم دندان خود جلوگیری کنید و این مسئله می‌ تواند برای برخی افراد بسیار مهم باشد.
 • پیشرفت زیبایی شخصی: با نصب کامپوزیت دندان، می‌ توانید ظاهر خود را بهبود دهید و روند بهتر شدن ظاهر و جذابیت چهره خود را تجربه کنید.

افراد با بهره از کامپوزیت اقساطی در دندانپزشکی قسطی در شرق تهران، از خصوصیاتی همچون کمک به زیبایی و جذابیت ظاهری، طولانی نشدن کامپوزیت دندان و انجام آن در یک جلسه، رفع بد رنگی و بدفرمی دندان و بهبود رنگ و فرم دندان، قابلیت حذف کامپوزیت های قدیمی و آسیب دیده، رفع نمودن فواصل بین دندان افراد، مقرون به صرفه تر بودن نسبت به لمینت و کاهش ریسک و آسیب به دندان ها برخوردار می شوند و چه چیزی از سلامت انسان و دندان ها مهم تر است؟

منظور از اقساطی بودن کامپوزیت دندان چیست؟

آیا افراد می توانند خود شرایط اقساط و مبالغ آن را تعیین کنند؟ در واقع می توان گفت که خیر اما شرایطی پیش بینی شده است که هم به نفع کلینیک و هم به نفع افراد است. افراد اگر قصد انجام کامپوزیت دندان قسطی را دارند، باید یکسری شرایط را رعایت کنند و به آن‌ ها توجه نمایند. برای مثال یکی از مواردی که خیلی اهمیت دارد که به بررسی کامل آن می پردازیم، داشتن اعتباز پیش دندانپزشکی می باشد.

دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

منظور از داشتن اعتبار جهت اقساطی کردن چه می باشد؟

موضوع داشتن اعتبار کافی معمولاً به میزان و استانداردهایی که پزشکان یا کلینیک‌ برای قبول چک در قسط‌ های پرداختی تعیین می‌ کنند، وابسته است. بیشترین اعتباری که افراد به واسطه آن می توانند کامپوزیت خود را قسطی کنند، چک خدمات اقساطی است که در زیر توضیحاتی را درباره این موضوع ارائه می‌ دهیم:

 • مبلغ چک: میزان اعتبار مورد نیاز برای دادن چک به پزشک یا کلینیک در دندانپزشکی اقساطی در شرق تهران بستگی به مبلغ کل هزینه کامپوزیت دندان و تعداد قسط‌ های مورد نظر دارد. این میزان اعتبار اصولا باید بتواند مبلغ کل را پوشش دهد.
 • قابلیت پرداخت: اعتبار کافی برای دادن چک به این معنی است که افراد باید قادر به پرداخت مبلغ هر قسط در زمان تعیین شده باشند.

۲- ایمپلمنت قسطی

ایمپلنت قسطی در دندانپزشکی قسطی در شرق تهران یکی از روش‌ های معمول برای درمان از دست رفتن یک یا چند دندان است. این روش امکان جایگزینی دندان مفقود شده را با استفاده از ایمپلنت دندان فراهم می‌ کند. در مقابل روش‌ های دیگری ایمپلنت دارای برخی مزایا است که عبارتند از:

 • ثبات و استحکام: ایمپلنت با دندان مفقود شده در استخوان فک ارتباط برقرار می‌ کند و مانند یک ریشه دندان عمل می‌ کند. این باعث می‌ شود که ایمپلنت قوی و ثابت باشد و حدودا عملکرد آن مانند عملکرد طبیعی دندان اصلی می باشد.
 • ظاهر طبیعی: ایمپلنت به دلیل قرارگیری در استخوان فک، ظاهری طبیعی را به دندان مفقود شده می‌ بخشد. با استفاده از ایمپلنت قسطی، می‌ توانید بدون نگرانی بابت هزینه ها یک لبخند زیبا و طبیعی داشته باشید.
 • حفظ استخوان فک: ایمپلنت قسطی درون استخوان فک قرار می‌ گیرد و با فشار مستقیم در استخوان، حفظ آن را تضمین می‌ کند. این کمک می‌ کند تا استخوان فک به شکل طبیعی تحت تأثیر قرار نگیرد و از جذب استخوان جلوگیری شود. (شاید جالب باشد که بدانید هنگامی که دندانی‌ کشیده می شود، دندان های دیگر جای آن را تا حدودی پر می کنند و دندان بالا یا پایین مقابل آن رشد می کند و بلند تر می شود، همین امر از زیبایی استخوان فک و دندان های شما می کاهد، پس به هیچ عنوان ایمپلنت دندان خود را عقب نیندازید.)

دندانپزشکی قسطی در شرق تهران

۳- روکش قسطی

روکش دندان یا ونیر دندان در دندانپزشکی قسطی در شرق تهران یک روش درمانی زیبایی است که در آن لایه‌ ای نازک از مواد سمی‌ نفوذ ناپذیر و یا کامپوزیت بر روی سطح جلویی دندان‌ ها قرار می‌ گیرد. این روکش‌ ها به شکل سفید و صافی طراحی می‌ شوند و به شکل دائمی بر روی سطح دندان چسبانده می‌ شوند.

چرا از روکش دندان قسطی استفاده کنیم؟

استفاده از روکش دندان به صورت قسطی در دندانپزشکی قسطی در شرق تهران باعث رفع نگرانی ها درباره هزینه آن ها و پرداخت هزینه هنگفت می شود و می‌ تواند به مشکلات زیبایی دندان‌ ها کمک کند، از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغییر رنگ دندان‌ ها: اگر دندان‌ های افراد رنگ طبیعی خود را از دست داده باشند و دارای لکه‌ ها یا تیرگی‌ های ظاهری هستند، روکش دندان می‌ تواند رنگ دندان‌ ها را به طور قابل توجهی تغییر دهد.
 • ترمیم شکستگی و خرابی‌ ها: اگر دندان‌ های افراد شکسته یا به صورت عمیقی خراب شده باشند، روکش دندان می‌ تواند آن ها را ترمیم کند و شکل زیبایی را بازگرداند.
 • تصحیح فاصله بین دندان‌ ها: اگر فاصله‌ های بین دندان‌ های افراد بیش از حد باشد، روکش دندان می‌ تواند آن ها را به صورت ترمیمی تنظیم کند./۴۸۷۷۰۱

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *