می 20, 2024
عین اللهی: دانشکده دندانپزشکی اهواز در دولت سیزدهم تکمیل شد

[ad_1]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات ساخت دانشکده دندانپزشکی اهواز تا ابتدای دولت سیزدهم 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که 50 درصد مابقی این پروژه نیز تکمیل شد.

–  به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از اهواز، با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز عملیات ساخت طرح جایگزین بیمارستان گلستان اهواز با ظرفیت 613 تخت آغاز شد.

 عملیات اجرایی ساخت پروژه بیمارستان هوشمند جایگزین بیمارستان گلستان اهواز در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع با زیربنای 67 هزار مترمربع با با ظرفیت 613 تخت آغاز شد که این پروژه با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در 9 طبقه ساخته می شود.

 همچنین با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروژه ساختمان مرکز آموزشی درمانی تخصصی دندانپزشکی افتتاح شد.

این مرکز با زیر بنای 7 هزار متر مربع در 4 طبقه و با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

 وزیر بهداشت، درمان و آموش پزشکی در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار کرد: ساختمان این دانشکده قدمت 30 ساله دارد و سالانه حدود 100 دانشجو از این دانشکده فارغ التحصیل می شوند.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت این دانشکده از سال 91 آغاز شده بود که تا ابتدای دولت سیزدهم 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که در 18 ماهه دولت سیزدهم 50 درصد مابقی این پروژ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *