دسامبر 5, 2023
طرح نظام پایش و مراقبت دانشجویان جدید علوم پزشکی تهران اجرا شد

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، این طرح به همت مدیریت امور سلامت دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، – طرح نظام جامع پایش و مراقبت دانشجویان نو ورود دانشگاه علوم پزشکی تهران اجرا شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، این طرح به همت مدیریت امور سلامت دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، مطابق برنامه هرساله برگزار شد.

این طرح از 6 آبان 1402 با همکاری مرکز بهداشت جنوب، دانشکده تغذیه، دانشکده دندانپزشکی و به همت مدیریت امور سلامت دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی، آغاز شده است.

در این طرح دانشجویان از نظر سلامت جسمانی، روانی، ورزشی، فرهنگی و هنری به صورت خود ارزیابی، از طریق تکمیل چک لیست های مندرج در سامانه سیپاد و همچنین از طریق معاینه حضوری، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

انجام آزمایشات بالینی، بینایی سنجی، معاینه دندانپزشکی، اندازه گیری فشارخون و ویزیت پزشک از فعالیت های انجام گرفته در این طرح است و همچنین اندازه گیری قد و وزن و تعیین شاخص توده بدنی و آنالیز آن از جنبه های مختلف نظیر درصد چربی، درصد عضله و غیره که نشاندهنده وضعیت تغذیه دانشجویان است توسط کارشناسان دانشکده تغذیه انج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *