مارس 4, 2024
شهریه های صد میلیونی داروسازی و دندانپزشکی پردیس علوم پزشکی تهران

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برای سال تحصیلی 1403-1402 از بین داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، – شرایط و نحوه پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری 1402 در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برای سال تحصیلی 1403-1402 از بین داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، در رشته های دکتری عمومی دندانپزشکی و داروسازی پردیس بین الملل دانشجو می پذیرد.

آن دسته از متقاضیانی که در کنکور سراسری پذیرفته شده اند و قصد انتخاب کد رشته مربوط به رشته های دکتری عمومی دندانپزشکی و داروسازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و نحوه پذیرش دانشجو به سایت معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی https://gsia.

tums.

ac.

ir/ مراجعه کنند.

دانشجو در تمام طول دوران تحصیل تابع آیین نامه های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مقررات آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

متقاضیان ورود به تحصیل در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *