می 20, 2024
شناسایی و پلمب مرکز غیرمجاز دندانپزشکی در اردبیل | اردبیل_

[ad_1]

اردبیل_ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: یک مرکز غیرمجاز دندانپزشکی در اردبیل با پیگیری های مستمر دانشگاه علوم پزشکی شناسایی و پلمب شد.

– رامین نسیمی دوست در گفت وگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: طی بازدیدهای مداوم و نامحسوس کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه یک مرکز غیرمجاز دندانپزشکی در اردبیل به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان و انجام خدمات دندانپزشکی، شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این مرکز با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی پلمب شد، افزود: فرد متخلف برای رسیدگی به موضوع و وضعیت پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: انجام هرگونه مداخلات و اقدامات پزشکی و دندانپزشکی در مراکز غیرمجاز و توسط افراد غیر مرتبط ممنوع بوده و باید در مراکز معتبر و زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود.

نسیمی دوست با بیان اینکه دانشگاه در راستای تأمین سلامت مردم با هیچ فردی مسامحه نخواهد کرد، گفت: تأمین امنیت جسمی و سلامت شهروندان در خط مقدم اقدامات دانشگاه علوم پزشکی اردبیل است.

وی ادامه داد: شهروندان می توانند هرگونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیر مجاز افراد فاقد صلاحیت در امر درمان های پزشکی و دندانپزشکی را به سامانه 190 وزارت بهداشت یا اداره نظارت بر درمان دانش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *