آوریل 22, 2024
رفاه و سلامت پرسنل از اولویت های فولاد خرمدشت تاکستان است

مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان گفت: در کنار اهمیت کیفیت تولید، در راستای مسئولیت اجتماعی و قدم برداشتن برای رفاه پرسنل و خانواده های شان، – پروژه سلامت محور و مرکز دندانپزشکی را در این واحد تولیدی تاسیس کردیم.

مجید سعیدیان در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از کارگران گفت: 270 نفر در شرکت فولاد خرمدشت در تاکستان و کرمانشاه مشغول به کار هستند که به حمایت از آن ها توجه داریم و از عنوان تلاشگران صنعت برای آن ها استفاده می کنیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان عنوان کرد: مرکز دندانپزشکی برای ارائه خدمات رایگان به کارگران با نگاه حمایت از کارگران در این شرکت شکل گرفته، در این مرکز سه یونیت دندانپزشکی و تجهیزات کامل وجود دارد و برای راه اندازی آن در مجموع 5 میلیارد تومان هزینه شده است.

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی برای پرسنل و خانواده ها وی ادامه داد: ارائه خدمات به پرسنل فولاد خرمدشت در اولویت اول ما قرار دارد، در مراتب بعدی هم شهرک صنعتی خرمدشت مد نظر است؛ زیرا پرسنل سایر واحدهای این شهرک تفاوتی با پرسنل ما ندارند و به آن ها هم خدمات رسانی خواهد شد.

این فعال حوزه صنعت بیان کرد: خرمدشت منطقه محرومی است که در انتهای قزوین قرار گرفته و شاید بهره مندی آن از مرکز استان کمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *