دسامبر 4, 2023
راه اندازی 2 بخش تخصصی دندانپزشکی و قلب درمانگاه خیریه الزهرا (س) در ایلام

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در آیین راه اندازی 2 بخش تخصصی دندانپزشکی و قلب درمانگاه خیریه الزهرا (س) گفت: بیشتر این خدمات به صورت تخصصی ارائه خواهد شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از ایلام، شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام، ظهر سه شنبه در آیین راه اندازی 2 بخش تخصصی دندان پزشکی و قلب درمانگاه خیریه الزهرا (س) شهر ایلام با اشاره به اینکه، یکی از دغدغه های مردم در استان ایلام درمان است، گفت: با توجه به اینکه خدمات در کلینیک الزهرا (س) عمومی است اما بیشتر این خدمات به صورت تخصصی ارائه خواهد شد و این امر سبب کاهش هزینه خانوارهای آسیب پذیر شده است.

 وی افزود: معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام همواره در کنار متولیان کلینیک خیریه الزهرا (س) در راستای ارائه خدمات متنوع و مناسب با هزینه پایین به مردم استان ایلام تمام سعی خود را بکار خواهد گرفته است.

عباسی خاطرنشان کرد: جا دارد به نمایندگی از مجموعه مدیریتی استانداری این استان از تلاش ها و زحماتی که دست اندرکاران این مجموعه درمانی متحمل می شوند قدردانی کنم.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از ایلام، در این آیین از دکتر کیخاوندی مسئول انجمن بیماران کلیوی استان تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *