فوریه 21, 2024
دولت بودجه کافی برای تعیین تعرفه واقعی ندارد | دبیر مجمع

دبیر مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی ایران با تاکید بر اینکه تعرفه های پزشکی باید واقعی شود، گفت: دولت بودجه کافی برای تعیین تعرفه واقعی در اختیار ندارد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر ، مجمع عمومی فوق العاده و انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی کشور با حضور چهره های نام آشنا از انجمن های بالینی پزشکی و تخصص، علوم پایه پزشکی، جراحی، دندانپزشکی و تخصص، پرستاری، مامایی، پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402 در تهران برگزار شد.

ایرج فاضل رییس مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی ایران در آغاز این جلسه با ابراز خرسندی از حضور پرشور نمایندگان و رؤسای انجمن های علمی پزشکی در این انتخابات گفت: وجود مجمع برگزیدگان مایه امیدواری است و نشانه علاقمندی اعضا رشته های مختلف و گروه های پزشکی نسبت به سرنوشت حرفه و تخصص پزشکی خود و همکاران است.

وی با عنوان این مطلب که حال و احوال جامعه پزشکی کشور خوب نیست، افزود: امیدوارم اقتصاد پزشکی به نحوی مطلوب رعایت شود تا پزشکان به جای ترک مملکت در کشور بمانند و خدمت کنند تا روزهای بهتری را در پیش داشته باشیم.

در ادامه علی نوبخت حقیقی دبیر مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی ایران گفت: تلاش بر این است که انجمن ها و اعضای بیشتری در کنار هم درون مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی حضور و مشارکت داشته باشند تا همک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *