می 22, 2024
دستبند پلیس بر دستان دندان پزشک قلابی در میناب | با هوشیاری

[ad_1]

با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی شهرستان میناب یک دندانپزشک قلابی که بدون داشتن مدارک و مجوز دندانپزشکی اقدام به ارائه خدمات به شهروندان می کرد شناسایی و دستگیر شد.

– ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی شهرستان میناب یک دندانپزشک قلابی که بدون داشتن مدارک و مجوز دندانپزشکی اقدام به ارائه خدمات به شهروندان می کرد شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ عباس قاسمی صبح امروز (11 خردادماه) در تشریح جزییات این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با اشراف اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی فردی که بدون داشتن مدرک پزشکی، با اجاره محلی در یکی از محلات شهرستان میناب مطب دندان پزشکی دایر کرده بود را شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در کمتر از یک ساعت محل اختفاء این دکتر قلابی را شناسایی و با هماهنگی قضایی و همراهی کارشناس معاونت درمان علوم پزشکی متهم را دستگیر و در بازرسی از مطب این دانپزشک قلابی مقادیری وسایل ساخت دندان و اقلام پزشکی کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه در بررسی صورت گرفته از محل مورد نظر مشخص شد، این فرد هیچگونه مجوز و مدارک پزشکی ندارد ، خاطر نشان کرد : این متهم 48 ساله در تحقیقات فنی صورت گرفته به جرم ارتکابی اعتراف کرد ک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *