دسامبر 2, 2023
4 روز ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس

دبیر شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی با بیان اینکه آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، اظهار کرد: این آزمون در دو بخش «تئوری» و «تئوری_عملی» برگزار می شود.

– دبیر شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی با بیان اینکه آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، اظهار کرد: این آزمون در دو بخش تئوری و تئوری_عملی برگزار می شود.

در نظر داریم تمام دانشکده های دندانپزشکی کشور بتوانند آزمون صلاحیت دندان پزشکی را بدون کوچک ترین مشکل برگزار کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، دکتر رضا یزدانی در یک فایل ویدویی که توسط دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت منتشر شده، درباره آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی گفت: این آزمون برای نخستین بار در کشور برگزار می شود و زمان برگزاری آن در نیم سال نخست سال تحصیلی 1403- 1402 است.

وی با بیان اینکه ورودی های رشته دندان پزشکی از سال 97 به بعد ملزم به شرکت در این آزمون هستند، گفت: قبولی در آزمون صلاحیت بالینی دندانپزشکی شرط فارغ التحصیلی دانشجویان رشته محسوب می شود.

دانشجویانی که ترم دهم خود را سپری کرده اند و و در نیم سال نخست سال تحصیلی آتی در ترم یازدهم مشغول به تحصیل می شوند باید در این آزمون شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *