می 20, 2024
به روزرسانی منابع آزمون دانشنامه رشته ارتودنتیکس | منابع

[ad_1]

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: از 18 اردیبهشت ماه به مدت یک ماه اتوبوس سیار یونیت دندانپزشکی در روستاهای محروم شهرستات حضور خواهد داشت.

– ایسنا/زنجان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: از 18 اردیبهشت ماه به مدت یک ماه اتوبوس سیار یونیت دندانپزشکی در روستاهای محروم شهرستات حضور خواهد داشت.

محمدرضا رفعتی شامگاه دیروز (7 اردیبهشت ماه) در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت، اظهار کرد: از تاریخ 9 الی 15 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته سلامت، برنامه های متعددی در شهرستان طارم برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری قرارگاه جوانی جمعیت، همایش پیاده روی سالمندان به همراه نوه ها، افتتاح دستگاه رادیوگرافی دندان پزشکی چورزق، برگزاری کارگاه آموزشی احیای غربالگری برای کارکنان و .

بخشی از برنامه های هفته سلامت در شهرستان طارم است.

این مسئول با بیان اینکه سعی داریم در اجرای برنامه های هفته سلامت از مشارکت ارگان های مرتبط نیز استفاده کنیم، ادامه داد: برگزاری پیاده روی برای کارکنان همزمان با سنجش سلامت کارکنان، حضور همکاران شبکه بهداشت در نماز جمعه و سخنرانی، سنجش فشار خون و قندخون، حضور تیم سلامت کامل در روستای محروم سرخ آباد با ارایه خدمات رایگان برای کل اقدامات نیز بخشی دیگر از برنامه های در نظر گرفته شده برای شهرستان طارم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *