آوریل 13, 2024
حضور بزرگ ترین گروه جهادی دندانپزشکی در منطقه محروم درح + تصویر

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: بزرگترین گروه جهادی دندان پزشکی کشور طی 5 روز بیش از 4هزار خدمت درمانی به ارزش چهار میلیارد تومان به مردم درح ارائه کردند.

– خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مهدی هنری اظهار داشت: گروه جهادی دندانپزشکی از دهم تا پانزدهم خرداد در بخش درح شهرستان سربیشه حضور داشته است.

وی با بیان این که در این گروه جهادی 60 دندانپزشک، دستیار دندانپزشک و تیم دندانسازی حضور داشتند افزود: اعضای این گروه جهادی از استان های سراسر کشور می باشند که توفیق خدمت رسانی به مردم مرزنشین خراسان جنوبی را پیدا کردند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: در این پنج روز به بیش از 1500 نفر در روستاهای اطراف درح خدمات دندانپزشکی ارائه شده است.

هنری عنوان کرد: خدمات این گروه جهادی تخصصی بوده و اقداماتی از جمله درمان ریشه و عصب کشی، جراحی و کشیدن دندان، ترمیم و پر کردن، کار تخصصی کودکان، جرم گیری، ساخت پروتزهای دندانی به مردم ارائه شده است.

هنری گفت: یکی از اقدامات ویژه این گروه ساخت دندان مصنوعی و پروتز دندان بوده که تعداد 80 فک دندان مصنوعی در این اردو ساخته شد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی اظهار داشت: طی پنج روز بیش از چهارهزار خدمت درمانی به مردم ارائه شده و برآورد مالی این خدمات نیز به چهار میلیارد تومان رسید که در این شرایط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *