جواب دندان شکن شوهر دوم بهاره رهنما  به خانم بازیگر ! / مرا چک نکن ! + استوری
اجاره ویلا شمال jabama


بهاره رهنما سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور جلوی دوربین رفت. بهاره رهنما در کنار تحصیل نمایش نامه می نوشت و کارگردانی تئاتر تجربه کرد. دومین تجربه بهاره رهنما با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 شکل گرفت و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وقتی 27 ساله بود وارد قاب تلویزیون شد. بهاره رهنما در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش دیده شد سپس بهاره رهنما با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 مشهور شد.

5 سال قبل بود که رسانه ها مدعی شدند که بهاره رهنما دو سال بعد از طلاق اش پیمان قاسم خانی با یک تاجر مشهور ازدواج کرده است. اما بهاره رهنما ابتدا این خبر را تکذیب کرد، ولی بعد از مدتی در صفحه اینستاگرام اش این مسئله را رسما تایید کرد.

البته این تکذیب و تاییدها در زمان طلاق او از امیر خسرو عباسی نیز رخ داد و بهاره رهنما در یک برنامه زنده اینستاگرامی خبر طلاق اش را تایید کرد. حالا هم پس از گذشت چند ماه از این ماجرا، امیر خسرو عباسی با انتشار یک استوری طعنه آمیر، جنجال دوباره ای به پا کرده است.

او نوشت: بعضیا هم فقط مارو چک میکنن ببینن باختیم یا نه…

نه عزیز به لطف خدا همچنان برنده ایم و برقرار

بهاره رهنما

منبع:وقت صبح

علی بابا
  • زنان بی‌حجاب مجازات می‌شوند / عوامل مسمومیت دانش آموزان مفسد فی الارض هستند ! + فیلم

آیا این خبر مفید بود؟