دسامبر 4, 2023
تمدید مهلت نام نویسی آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

فرصت مجدد انتخاب رشته و ویرایش فرم انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی از ظهر روز شنبه 11 شهریور ماه آغاز می شود و ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 شهریور به پایان می رسد.

– فرصت مجدد انتخاب رشته و ویرایش فرم انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی از ظهر روز شنبه 11 شهریور ماه آغاز می شود و ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 شهریور به پایان می رسد.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، آزمون دستیاری دندانپزشکی در روز پنج شنبه 29 تیر ماه در 17 حوزه امتحانی برگزار شد و 1526 نفر متقاضی شرکت در این آزمون بودند.

داوطلبان در رشته های پروتزهای دندانی ، آسیب شناسی دهان و فک و صورت ، ارتودانتیکس ، اندودانتیکس ، پریودانتیکس ، بیماری های دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، دندانپزشکی ترمیمی ، دندانپزشکی کودکان ، رادیولوژی دهان و فک و صورت ، دندانپزشکی جامعه نگر و مواد دندانی به رقابت پرداختند.

کارنامه علمی سی وهفتمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی در روز سه شنبه 31 مرداد ماه منتشر شد و همزمان با انتشار کارنامه علمی داوطلبان آزمون دستیاری، فرایند انتخاب رﺷته آغاز شد و ظهر روز دوشنبه 6 شهریورماه به پایان رسید.

بر اساس مصوبه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، کسانی که 50 درصد نمره کل خام را کسب کرده اند و دارای سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنما هستند، مجاز به انتخاب رشته محل هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *