تا ساعت ۲۲ در موزه ملی ایران بمانید

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه تورهای بازدید تخصصی از موزه ملی در قالب برنامه شبی با موزه ملی ایران در روز سه شنبه ۸ فروردین از ساعت ۱۹ تا ۲۲ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به این بازید شبانه در صورت تمایل می‌توانند در بیش از ۱۵ تور موضوعی شرکت کرده و از راهنمایی‌ها و ارائه توضیحات اساتید و کارشناسان حوزه‌های باستان‌شناسی، فرهنگ و هنر در بخش‌های مجزا برخوردار شوند.

بازدید از نمایشگاه‌های «یافته‌های باستان‌شناسی سال ۱۴۰۰ خورشیدی» و «جلوه‌های بهار در نسخ خطی قرآن کریم»، «نقش‌مایه خرگوش در هفت اثر موزه ملی ایران»، «غرفه‌های هنرهای تجسمی کودک و نوجوان»، «تلاوت زنده قرآن کریم در تالار قرآن موزه باستان‌شناسی و هنر دوران اسلامی در تقارن ماه مبارک رمضان» و «اجرای موسیقی اقوام ایرانی در فضای باز موزه ملی ایران»، نمایش طنز خیمه‌شب بازی مبارک و ….با هدف ایجاد محیطی فرهنگی، پرنشاط و به یادماندنی از جمله برنامه‌های شبی با موزه ملی ایران خواهد بود.

همچنین افرادی از جمله فریدون بیگلری مسئول امور فرهنگی و مسئول بخش پارینه سنگی موزه درباره دندان کودک نئاندرتال صحبت می‌کند و شهرام حیدریان مسئول بخش تاریخی موزه هم درباره مسجمه مرد شمی از ساعت ۲۱ تا ۲۲ در طبقه همکف برای بازدیدکنندگان اطلاعاتی را ارائه می‌دهد.

برنامه تورها برای موزه ملی

برنامه تورها برای موزه ملی 2آیا این خبر مفید بود؟