می 20, 2024
بیمار نباید برای درمان از شهر خودش خارج شود | شرایط باید

[ad_1]

شرایط باید به گونه ای باشد که بیمار برای درمان، از شهر خودش خارج نشود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر ، بهرام عین اللهی، در نشست با هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زابل با بیان اینکه کارهای بزرگ و ماندگاری در دولت سیزدهم انجام شده که در تاریخ سلامت کشور بی نظیر أست، اظهار داشت: افتخار ما این أست که اقدامات کم سابقه ای در حوزه سلامت در این منطقه صورت گرفته که این خدمات و فعالیت ها باید ادامه داشته باشد.

وزیر بهداشت افزود: در صورتی که زیرساخت های لازم از سوی مسئولان استانی فراهم شود، آمادگی راه اندازی دانشکده دندانپزشکی در زابل را خواهیم داشت.

وی در ادامه خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: باید شرایط به گونه ای فراهم باشد که هیچ بیماری به دلیل نیاز درمانی از شهر خود خارج نشود؛ بلکه تمامی امکانات درمانی مورد نیاز بیمار در همان شهرستان محل سکونت وی مهیا شود.

عین اللهی با بیان اینکه بیمارستان امیرالمومنین (ع) از مهم ترین مراکز درمانی این شهرستان أست، اظهار داشت: باید امکانات پیشرفته و روزآمد و نیروی انسانی متخصص به قدر کفایت در این بیمارستان به کارگیری شود تا کیفیت خدمات آن بیش از پیش ارتقا یابد.

وزیر بهداشت ادامه داد: هیچ مانعی از جمله شرایط اقلیمی و آب و هوایی نباید موجب توقف فعالیت ها و پیشرفت منطقه شود بلکه باید تلاش ها را ا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *