مارس 4, 2024
بیمارستان بعثت همدان یکی از 16 مرکز کاشت حلزون گوش در کشور

محمدمهدی مجذوبی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از کسب رتبه برتر علوم پزشکی همدان در زمینه انجام خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی از سوی وزارت بهداشت خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه موفق شدیم رتبه دوم کشوری اداره نظارت بر درمان را هم در شاخص دقت و رتبه سوم را در شاخص پویایی در بین دانشگاه های تیپ یک به دست بیاوریم.

وی به عملکرد حوزه درمان استان طی دو سال اخیر پرداخت و گفت: خدمات حوزه درمان بسیار گسترده است و کیفیت و کمیت خدمات بر اساس شاخص هایی که برای آنها در نظر گرفته شده، قابل اندازه گیری بوده و این شاخص ها مرهون تلاش کادر درمان استان و مدیران ستادی است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان در راستای پیشرفت خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی نیز عنوان کرد: طی دو سال اخیر اتفاقات خوبی در جذب و بکارگیری پزشکان متخصص رخ داده و بر خلاف کمبود نیروی متخصص در کشور همدان شاخص قابل قبولی را در این زمینه داشته است.

وی عنوان کرد: از سال 1390 تا 1400 تنها 13 نیروی متخصص در شهرستان کبودرآهنگ مشغول فعالیت بودند که این عدد امسال به 30 پزشک متخصص رسیده است.

مجذوبی با بیان اینکه در حال حاضر 36 پزشک متخصص در تویسرکان آماده خدمت به مردم هستند بیان کرد: این در حالی است رقم موجود طی دو سال گذشته کمتر از 16 متخصص بود، در شهرستان رزن نیز تعداد نیروهای متخصص از 15 به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *