می 20, 2024
بیماران خاص از خدمات رایگان دندانپزشکی گروه های جهادی نطنز برخوردار شدند

[ad_1]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز با بیان اینکه 40 بیمار خاص از خدمات دندانپزشکی توسط گروه های جهادی نطنز برخوردار شدند، گفت: 10 دندانپزشک در گروه جهادی حضور دارند.

– – اخبار استانها – سرهنگ علیرضا شبانی زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، از ارائه خدمات دندانپزشکی به گروه های خاص توسط جهادگران، اظهار داشت: برای اولین بار خدمات رایگان دندانپزشکی ویژه معلولان ذهنی توسط گروه جهادی مرکز بسیج سازندگی ناحیه نطنز ارائه می شود.

وی گفت: این طرح که توسط مرکز بسیج سازندگی و بسیج صنعت سپاه ناحیه نطنز و با کمک پرسنل بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز، گروه جهادی بسیجیان حیدرکرار (ع)، اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز در حال اجرا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نطنز با بیان اینکه این طرح از ابتدای اردیبهشت ماه شروع شده و تا اواسط این ماه ادامه دارد، ابراز داشت: این خدمات در شرایط بیهوشی کامل زیر نظر تیم اتاق عمل و تیم دندانپزشکان جهادگر برای اولین بار است که به صورت جهادی در کشور اجرا می شود.

وی در بیان جزییات این طرح گفت: با اجرای این طرح تاکنون 40 بیمار توسط 10 پزشک مورد ویزیت قرار گرفتند و خدمات دندانپزشکی از جمله کشیدن جرم گیری ترمیم جراحی عصب کشی بیهوشی کامل استفاده کردند و تمامی افراد از معلولین ذهنی و حاد شهرست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *