فوریه 21, 2024
بیش از 1000 نفر از خدمات کاروان سلامت در بافت بهره مند شدند

رییس جمعیت هلال احمر بافت از اجرای کاروان سلامت در منطقه طرنگ این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از هزار نفر از خدمات درمانی و دارویی این برنامه بهره مند شدند.

– از کرمان، علی علی ملایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اجرای کاروان سلامت در منطقه طرنگ از توابع بخش خبر این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: بیش از یک هزار نفر از خدمات درمانی و دارویی این برنامه بهره مند شدند.

وی با اشاره به ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در این کاروان سلامت افزود: بیش از هزار مراجعه کننده توسط پزشکان متخصص قلب، اطفال، عفونی، چشم پزشکی، روانپزشک، آسم و آلرژی و همچنین طب سنتی و پزشک عمومی ویزیت و درمان شدند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت، بیان کرد: با همکاری و مشارکت 30 پزشک و پیراپزشک، برنامه کاروان سلامت در منطقه طرنگ از توابع بخش خبر بافت به مدت 2 روز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه هزینه خدمات ارائه شده در این کاروان سلامت، 12 میلیون تومان برآورد شده است، گفت: ارائه خدمات آزمایشگاهی، جراحی سرپایی و توزیع داروی رایگان بخش دیگری از خدمات ارائه شده در این کاروان است.

علی ملایی با اشاره به اینکه خدمات درمانی و دارویی به صورت رایگان به اهالی این منطقه ارائه شده است، تصریح کرد: این برنامه با مشارکت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان، موسسه ت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *