فوریه 23, 2024
بیش از 100 نفر از اهالی روستاهای شرق بندرعباس خدمات رایگان پزشکی

گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی با سفر به روستای گزریز در منطقه جلابی از توابع بخش قلعه قاضی به بیش از 100 نفر از اهالی روستاهای شرق بندرعباس خدمات رایگان ارائه کردند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی به مناسبت اعیاد شعبانیه با سفر به روستای گزریز در منطقه جلابی از توابع بخش قلعه قاضی به بیش از 100 نفر از اهالی روستاهای شرق بندرعباس خدمات رایگان ارائه کردند.

گروه جهادی پزشکی و دندانپزشکی به منظور رعایت عدالت در بهره مندی از خدمات پزشکی و سلامت محور ساکنان مناطق محروم، اردوی جهادی یک روزه در روستایی گزریز منطقه جلابی برگزار کردند.

در این اردوی یک روزه بیش از 100 نفر از اهالی روستاهای گزریز، ذرتی، خرگی، کدوکار، دلبودنی و پشتکوه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی دریافت کردند.

متخصص داخلی، زنان، اطفال، و دندانپزشکی از جمله افرادی بودند که در این اردوی یک روزه سلامت، گروه جهادی را همراهی کردند و به ارائه خدمات پرداختند.

این اردوی جهادی به همت بسیج جامعه پزشکی و با همکاری حوزه مقاومت بسیج برادران و حوزه مقاومت بسیج خواهران قلعه قاضی، پایگاه بسیج، کانون فرهنگی هنری، هیات مذهبی و هیات امنا مسجد، دهیار و شورای اسلامی روستای گزریز در خانه بهداشت این روستا برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *