می 23, 2024
برپایی نمایشگاه ایران هلث 1402 با حضور شرکت تجهیزات پزشکی آراصنعت

[ad_1]

این نمایشگاه تخصصی که با عنوان ایران هلث شناخته می شود، بیست و چهارمین دوره برگزاری خود را در خرداد ماه 1402 تجربه خواهد کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازبازرگانی، نمایشگاه ایران هلث، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و علاقمندان، متخصصین و شرکت های مطرح از کشورهای مختلف دنیا برای حضور در این نمایشگاه، خود را به تهران می رسانند.

این نمایشگاه تخصصی که با عنوان ایران هلث شناخته می شود، بیست و چهارمین دوره برگزاری خود را در خرداد ماه 1402 تجربه خواهد کرد.

شرکت های نوآور و پیشرو در صنعت تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، آخرین تولیدات و نوآوری های خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان به این حوزه قرار می دهند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران هلث 1402 این نمایشگاه به مدت 4 روز از تاریخ 6 الی 9 خرداد ماه 1402 معادل 27-30 May 2023 از روز شنبه تا سه شنبه، از ساعت 8 صبح الی 3 عصر، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، پذیرای علاقمندان به حوزه تجهیزات پزشکی است.

شرکت های برتر حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، از کشورهای آلمان، سوییس، هند، کره جنوبی، ترکیه، چین، تایوان و دیگر نقاط دنیا، در این رویداد تخصصی که به عنوان دومین رخد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *