ژوئن 14, 2024

[ad_1]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نمایشگاه ایران هلث، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، هرساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقمندان، متخصصین و شرکت‌های مطرح از کشورهای مختلف دنیا برای حضور در این نمایشگاه، خود را به تهران می‌رسانند.

این نمایشگاه تخصصی که با عنوان ایران هلث شناخته می‌شود، بیست و چهارمین دوره برگزاری خود را در خرداد ماه ۱۴۰۲ تجربه خواهد کرد.

شرکت‌های نوآور و پیشرو در صنعت تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، آخرین تولیدات و نوآوری‌های خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان به این حوزه قرار می‌دهند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۲

این نمایشگاه به مدت ۴ روز از تاریخ ۶ الی ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ معادل ۲۷-۳۰ May ۲۰۲۳ از روز شنبه تا سه شنبه، از ساعت ۸ صبح الی ۳ عصر، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پذیرای علاقمندان به حوزه تجهیزات پزشکی است.

شرکت‌های برتر حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، از کشورهای آلمان، سوئیس، هند، کره جنوبی، ترکیه، چین، تایوان و دیگر نقاط دنیا، در این رویداد تخصصی که به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود، حضور یافته و دستاوردهای خود را در معرض بازدید مختصصان و علاقمندان این حوزه قرار می‌دهند.

حضور شرکت آراصنعت طب آسیا در نمایشگاه ایران هلث ۲۰۲۳

شرکت تجهیزات پزشکی آراصنعتطب آسیا، به عنوان نخستین شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی، صندلی و تخت‌های برقی زیبایی و یونیت‌های پزشکی در کشور شناخته می‌شود و با حضور در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۲، از آخرین دستاوردها و تولیدات خود در این نمایشگاه رونمایی خواهدکرد.

شرکت آراصنعت طب آسیا، با بیش از ۲۰ سال سابقه در تولید و عرضه تجهیزات پزشکی، با استفاده از توان تولید و طراحی مهندسین نخبه و جوان ایرانی، توانسته است توجه‌های بازارهای بین‌المللی علی‌الخصوص کشورهای همسایه را به خود جلب کند و با صادرات محصولات تجهیزات پزشکی تولید داخل به بیش از ۱۰ کشور، قدم مهمی در اثبات کیفیت محصولات ساخت کشور ایران در حوزه تجهیزات پزشکی بردارد.

کیفیت مواد اولیه، کیفیت درساخت و نوآوری در محصولات و تولیدات تجهیزات پزشکی توسط شرکت آراصنعت، محصولات این شرکت را به محبوب‌ترین محصولات این حوزه در بازار تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی و زیبایی تبدیل کرده است.

تخت کاشت مو مدل صبا، یونیت‌های دندانپزشکی برقی، صندلی پوست و زیبایی برقی و انواع تخت‌های برقی معاینه پزشکی و بیمارستانی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین محصولات شرکت آراصنعت به شمار می‌رود.

محل غرفه شرکت آراصنعت در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی ایران هلث ۱۴۰۲

غرفه شرکت آراصنعت در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۲، در سالن ۴۱-۴۱A قرار دارد و علاقمندان می‌توانند جهت بازدید ازغرفه شرکت آراصنعت پس از حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، به سالن ۴۱A مراجعه نمایند.

اتفاق ویژه‌ی غرفه شرکت آراصنعت، رونمایی از آخرین تولیدات این شرکت با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های روز دنیا است که با اعلام مدیریت محترم شرکت آراصنعت، جناب آقای مهندس سید اکبر آوخ، در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۲ اتفاق خواهد افتاد.

همچنین می‌توانند با مراجعه به وبسایت رسمی شرکت آراصنعت به آدرس arasanat-avakh.com اطلاعات بیشتری درمورد محصولات کسب نمایند.

اگر به حوزه تجهیزات پزشکی علاقمندید، بازدید از نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۲، فرصت مناسبی است از تاریخ ۶ الی ۹ خردادماه ۱۴۰۲، خود را به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برسانید تا از آخرین تحولات این حوزه مطلع گردید و با شرکت‌های فعال و مطرح در حوزه تجهیزات پزشکی، تعامل نزدیک داشته باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *