فوریه 21, 2024

به گزارش رکنا، نشریه موندو دپورتیوو اسپانیا امروز عصبانیت کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی را سوژه گزارش خود قرار داد. دارنده 5 توپ طلا شب گذشته به همراه النصر مقابل الفیحا در لیگ عربستان ناکام ماند و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

رونالدو بعد از سوت پایان بازی به شدت عصبانی شد و این خشم ستاره پرتغالی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در همین خصوص رسانه اسپانیایی نوشت: عصبانیت کریستیانو رونالدو پس از یک ناکامی جدید در عربستان سوژه شد. به نظر می‌رسد رونالدو از النصر عصبانی است. مهاجم پرتغالی با تیم عربستانی تساوی صفر بر صفر مقابل الفیحا را شکستی بزرگ می‌داند چون از تیم الاتحاد صدرنشین سه امتیاز عقب افتادند.

CR7  بعد از مسابقه با عصبانیت زمین بازی را ترک کرد و براساس تصاویر منتشر شده، در حال صحبت و احتمالا سرزنش همبازی‌های خود بوده است. کریستیانو قبل از ترک زمین به آن‌ها گفت: «شما نمی خواهید بازی کنید.»

رونالدو

 او در جریان بازی با سایر بازیکنان نیز درگیر شد و با دست به آن‌ها اشاره کرد که جلوی دهان خود را بگیرند. حقیقت این است که انتقال رونالدو به فوتبال عربستان آن‌طور که انتظار می رود پیش نمی‌رود.

اولین باری نیست که رونالدو ناراحتی خود را علنی می کند. پیش از این عکاس ها او را پس از باخت مقابل الاتحاد، در حال لگد زدن به بطری آب و خروج از زمین شکار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *