فوریه 26, 2024
انعقاد تفاهم نامه چندجانبه دانشگاه علوم پزشکی همدان با 4 دانشگاه عراق

در سفر رؤسای چهار دانشگاه از کشور عراق به استان همدان، تفاهم نامه ای در حوزه های مختلف پژوهش، آموزش، فناوری و غذا و دارو با دانشگاه علوم پزشکی همدان منعقد شد.

– ایسنا/همدان در سفر رؤسای چهار دانشگاه از کشور عراق به استان همدان، تفاهم نامه ای در حوزه های مختلف پژوهش، آموزش، فناوری و غذا و دارو با دانشگاه علوم پزشکی همدان منعقد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دریافت خبر ایسنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان در این نشست، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان که به علوم پزشکی ابن سینا تغییر نام داده شده، شامل 11 دانشکده، 20 مرکز تحقیقاتی و چهار پژوهشکده است و بیش از 7000 دانشجو دارد که 500 نفر آنها از دیگر کشورها در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

دکتر محمدمهدی مجذوبی با اشاره به جایگاه ویژه علمی این دانشگاه در سطح کشور مطرح کرد: به ویژه دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و بهداشت در کشور حائز رتبه هستند و با ظرفیت های مطلوب آمورزشی، تحقیقاتی و فناورانه که در این دانشگاه وجود دارد، از تعامل و گسترش ارتباطات در حوزه آموزشی، تحقیقاتی و فناوری استقبال می کنیم.

وی تصریح کرد: حوزه درمان در این دانشگاه پنج مرکز دولتی و خصوصی در سطح استان دارد که گواهی بین المللی برای پذیرش بیمار دارند به ویژه در زمینه بیماری های قلب و عروق، دندانپزشکی و جراحی، پتانسیل مطلوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *