ژوئن 14, 2024
افزایش سقف خدمات دندانپزشکی در قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

[ad_1]

بیمه تکمیلی فرهنگیان تمدید شد و به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش، سقف تعهدات دندانپزشکی در قرارداد امسال به 6 میلیون تومان رسیده است.

– ستاری فرد گفت: قرارداد امسال کیفی تر و با تعهدات بیشتر است و تعهدات بیمارستانی، سرپایی، جراحی و بستری بدون سقف ارائه خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: سقف تعهدات خدمات دندانپزشکی در سال گذشته 3 میلیون و 500 هزار تومان بود که امسال به 6 میلیون تومان رسید و این رقم یک تعهد نسبتا خوبی است و تمام خدمات دندانپزشکی را شامل می شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش نازایی و زایمان سقف پرداختی حذف شد، گفت: برای بیماران صعب العلاج هم سقف تعهدات وجود ندارد و فرانشیز پرداختی فرد بیمه شده نسبت به سال گذشته 10 درصد کمتر شده است همچنین سهم پرداختی معلمان یک سوم خواهد بود.

ستاری فرد درباره بیمه حوادث دانش آموزی مطرح کرد: بیمه دانش آموزی بدون تغییر و با رقم حق بیمه سال گذشته اجرا خواهد شد و این رقم در سال گذشته 30 هزار تومان بود.

395 هزار تومان رقم حق بیمههمچنین جعفری مدیرعامل بیمه دانا در این نشست گفت: در بخش جراحی عمومی و خاص فرانشیز تا 5 درصد تعدیل شد و در سال گذشته 15 درصد بود همچنین میزان تعهدات در بخش عینک را تا 1.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *