آوریل 23, 2024

به گزارش رکنا به نقل از ایسنا، علیرضا نجفی رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده در سفر وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات احداث بیمارستان ۳۱۶ تختخوابی و هوشمند گلستان با حضور وزیر بهداشت آغاز شد. این بیمارستان جایگزین بیمارستان گلستان خواهد شد که زمین آن حدود ۱۳ هزار متر مربع با زیربنای ۷۰ هزار متر مربع است و با اعتبار نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد ریال توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا احداث خواهد شد.  

وی افزود: هم اکنون کارگاه این بیمارستان فعال و مقدمات کار در حال انجام است.

نجفی ادامه داد: پروژه دیگری که دکتر بهرام عین الهی در جریان سفر به خوزستان افتتاح کرد، ساختمان مرکز آموزش و درمان تخصصی داندان‌پزشکی بوده که با زیربنای حدود ۷ هزار متر مربع در چهار طبقه و با مبلغ نزدیک به ۶۰۰ میلیارد ریال ساخته شده است و پس از تجهیز مورد استفاده دانشجویان و بیماران قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: پروژه بعدی نیز افتتاح اورژانس و آی سی یو در بیمارستان سینا است. این پروژه در زیربنای حدود ۲۳۰۰ متر مربع و با مبلغی نزدیک به ۱۵۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: انشاءالله از این پس شاهد ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات درمانی به مردم شهرستان کارون خواهیم شد.

نجفی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت و درمان در روز گذشته به عنوان نماینده دولت از شهرستان‌های آغاجاری و بهبهان و امیدیه بازدید و پروژه‌های مهم دیگری از جمله بیمارستان ولی عصر بهبهان، بیمارستان فاطمه زهرا و ساختمان دانشکده دندانپزشکی بهبهان را نیز افتتاح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *