فوریه 26, 2024
استقرارکلینیک دندانپزشکی درمرکزنگهداری بیماران اعصاب و روان گناوه

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان (سرای مهر مادر) شهرستان گناوه خبر داد.

– بوشهر- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان (سرای مهر مادر) شهرستان گناوه خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، دکتر عصمت حیدری بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات پیشگیری از بیماری های دهان و دندان که شایع ترین موارد آن پوسیدگی دندان و بیماری لثه است بسیار به صرفه تر از درمان های دندانپزشکی است.

وی از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیماران مزمن اعصاب و روان در هفته سلامت تصریح کرد: با توجه عادات خاص غذایی مردم جنوب و عدم تمایل آن ها به مراجعه منظم به دندان پزشک نرخ پوسیدگی دندان در استان و شهرستان ما بالا است که تشخیص، درمان پوسیدگی های اولیه و بیماری های لثه یک مداخله مؤثر به منظور کاهش آسیب های بعدی و تعدیل هزینه های درمانی به افراد است.

دکتر حیدری بیان داشت: مددجویان مرکز مهر مادر یکی از آسیب پذیرترین اقشار نیازمند جامعه هستند که به صورت دوره ای توسط تیم مجرب دندانپزشکی در قالب کلینیک سیار خدمات لازم را دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *